Alpenresort Schwarz

 • Rakousko
 • od 11 100 Kč / 2 osoby / noc

Elegantní Alpenresort Schwarz se nachází na náhorní plošině Mieming Sun a nabízí jedinečný požitek z relaxace a ozdravných procedur. Vybrat si můžete celotýdenní programy pro regeneraci vašeho těla a mysli, různé programy cvičení s jógou či pilates a těšit se můžete i na celou řadu masáží. Pokud toužíte po aktivnější dovolené, pak i v tomto případě jste na správném místě. V létě se můžete vydat na výlety na horském kole a na túry po horách, nebo si zahrát golf na 27jamkovém hřišti a v zimě se pro změnu vydat na běžky či sněžnice. Resort je ideálním místem pro celoroční dovolenou, kterou si zde užijí páry i rodiny s dětmi.

Alpenresort Schwarz

 • Ubytování

  V resortu se můžete ubytovat v moderně zařízených pokojích nebo prostorných luxusních suitech s balkonem. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici prostornější rodinné pokoje s balkonem a výhledem na horské panorama. 

 • Gastronomie

  V restauraci Greenvieh se podává místní i mezinárodní kuchyně a pokrmy si můžete vybírat z menu á la carte. V Greenvieh baru si zase můžete dopřát osvěžující koktejly a další nápoje včetně vína. Nabídka kulinářských specialit na vás čeká v restauraci Stöttlam Alpine Cabine, kde najdete zejména tradiční alpské pochoutky a úchvatný panoramatický výhled na náhorní plošinu Mieming a údolí Inn.

 • Aktivity v resortu

  V resortu jsou přiraveny cvičební a relaxační programy jako je jóga, pilates, aerobik, ranní cvičení, cvičení na páteř, ale i na lekce boxu. Dále se můžete vydat na výlet na horských kolech, v zimním období na běžky či výlet na sněžnicích a mnoho dalšího. Milovníci golfu mají k dispozici 27jamkové hřiště s úžasnými výhledy do hor. Resort převážně nabízí úžasné léčebné procedury a ozdravné programy pro vaše tělo a duši. Vyzkoušet můžete týdenní program pod lékařským a terapeutickým dohledem a po konzultaci s odborníky si vyberat hned z několika připravených balíčků, které budou přizpůsobeny na míru vašim potřebám. Mimo jiné se můžete těšit na masáže a procedury za použití přírodní kosmetické značky ME SENSES.

 • Poloha

  Resort se nachází v rakouském Černém lese a pár minut od města Zwettl. Cesta z Prahy zabere přibližně 6 hodin jízdy osobním vozem.

Zaujal vás Alpenresort Schwarz?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Rakousko

Podobné destinace