Hochleger Luxury Chalet Resort

 • Rakousko
 • od 9 300 Kč / 2 osoby / noc

Pravou romantiku a klid přírody si užijete v luxusních chaletech v Hochleger Luxury Chalet Resortu. Celý areál je obklopený pouze mírumilovnými lesy, které vám poskytnou naprosté soukromí. Chalety jsou inspirované okolní přírodou, můžete se tak těšit na kvalitní dřevěný materiál kombinovaný s moderním vybavením. Resort se nachází v nadmořské výšce 1 054 metrů, nad obcí Aschau im Zillertal. Nejbližší sjezdovka ski areálu Zillertal je vzdálená pouhých 300 metrů od ubytování a dá se z ní do chaletů dopravit rovnou na lyžích.

Hochleger Luxury Chalet Resort

 • Gastronomie

  Každé ráno vás nastartuje výborná snídaně plná domácích lahůdek, která se podává v útulných společných prostorách sto let starého statku. Pět dní v týdnu si užijete lahodné večeře v restaraci MartinerHof. Jsou připravované v tradičním tyrolské stylu z nejkvalitnějších lokálních potravin. V neděli a úterý je restaurace zavřená, vy však nemusíte zoufat. Jako hosté resortu máte speciální cenu na pokrmy hned ve dvou restauracích v Zell im Zillertal - Gourmet restauraci HeLeni a v DieMarie.

 • Aktivity v resortu

  Lyžařský areál Hochzillertal se nachází pouhých pár minut chůze od resortu. Nabízí na 100 kilometrů skvělých sjezdovek vhodných jak pro začínající lyžaře, tak pro profesionály. Jedna z nejkrásnějších sjezdovek oblasti Skiroute Aschau se nachází jen 300 m od chaletu. Zkušenější lyžaři mohou nastoupit na lyže již u chaletu a rozjet se střemhlav k sjezdovce přes zasněženou louku. Dole v údolí popojedete kousek skibusem k hlavním lanovkám v Kaltenbachu, do centra lyžařského střediska Hochzillertal. Cesta zpět je vůbec nejpohodlnější – na lyžích, rovnou ze svahu, zajedete téměř až do lyžárny. Po vydatném dnu jistě oceníte chvíle nekonečného klidu v útulném wellness, které nabízí finskou saunu, vířivku nebo příjemnou relaxační místnost. V doprovodu nádherného výhledu na okolí nasbíráte dostatek nové blahodárné energie. Třešničkou na dortu bude uvolňující masáž, po které si budete připadat jako znovuzrození.

 • Ubytování

  Vůně dřeva, teplo sálající z krbu a ticho přírody. Takový je pobyt v nezaměnitelných chaletech resortu Hochleger. Můžete se spolehnout na opravdový komfort doplněný romantickým atmosférou a nejkvalitnějším vybavením.

 • poloha

  Resort Hochleger se nachází 530 kilometrů od Prahy a cesta osobním autem vám zabere zhruba 6 hodin.

Zaujal vás Hochleger Luxury Chalet Resort?

Kontaktujte mě a já se ráda postarám o Vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Tereza Brychová
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace