Arakur Ushuaia

Tento jedinečný hotel v přírodní rezervaci Cerro Alarkén je obklopený panoramatickým výhledem na okolní přírodu, lesy a hory. Je ideálním útočištěm pro ty cestovatele, kteří hledají klid i dobrodružství. S jedinečnou atmosférou se hosté setkají již při příchodu do lobby, jehož prostor vyhřívá zapálený krb a předností jsou prosklená okna umožňující dech-beroucí výhled, stejně jako elegantní dekor tvořený přírodními materiály. Během pobytu mohou hosté místní přírodu obdivovat také při trekkingu nebo navštívit přibližně 4 km vzdálené město Ushuaia.

Arakur Ushuaia

 • Gastronomie

  Tradiční místní pokrmy z Tierra del Fuego si mohou hosté vybírat z bufetové nabídky nebo menu a-la-carte v hotelové restauraci La Cravia. Koktejly, nealkoholické nápoje a drobné pochutiny jsou připraveny v Lobby Bar a Pool Bar

 • Aktivity v resortu

  Resort se nachází přímo v přírodní rezervaci Cerro Alarkén, která nabízí mnoho stezek pro trekingové okruhy. Stezky nabízí panoramatické výhledy na město Ushuaia, pohoří Martial a Vinciguerra s ledovcem, údolí Andorry a mnoho dalšího. Díky stezkám si také můžete užít sledování pozoruhodné místní fauny a flóry. Vydat se můžete i na úžasnou projížďku vlakem, během které si užijete nádherné výhledy na krajinu, jejíž součástí je  klikatá řeka Pipo, vodopád La Macarena nebo nepřístupnou část národního parku Tierra del Fuego. Po celodenních aktivitách si můžete odpočinout ve SPA, zejména ve vířivkách s výhledem na okolní krajinu.

 • Ubytování

  Resort poskytuje ubytování v komfortních pokojích s panoramatickým výhledem na jižní stranu, tedy na moře a město Ushaia nebo na sever s horami a přírodní rezervaci. K dispozici jsou i prostornější suity s oddělenou ložnicí, obývacím pokojem a panoramatickým výhledem na město Ushaia, moře a přírodní rezervaci.

 • Poloha

  Cesta z letiště do hotelu zabere přibližně 20 minut jízdy automobilem. 

Zaujal vás Arakur Ushuaia?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Zuzana Greizingerová
Nezávazná poptávka

Další hotely Argentina