Arakur Ushuaia

Tento jedinečný hotel v přírodní rezervaci Cerro Alarkén, je obklopený panoramatickým výhledem na okolní přírodu, lesy a hory. Je ideálním útočištěm pro klienty, kteří pro svou dovolenou hledají klid i dobrodružství. S jedinečnou atmosférou se hosté setkají již při příchodu do lobby, jehož prostor vyhřívá zapálený krb a předností jsou prosklená okna umožňující dechberoucí výhled, stejně jako elegantní dekor tvořený přírodními materiály. Během pobytu mohou hosté místní přírodu obdivovat také při trekkingu nebo navštívit přibližně 4 km vzdálené město Ushuaia.

Arakur Ushuaia

 • Gastronomie

  Tradiční místní pokrmy z Tierra del Fuego si mohou hosté vybírat z bufetové nabídky nebo menu a-la-carte v hotelové restauraci La Cravia. Koktejly, nealkoholické nápoje a drobné pochutiny jsou připraveny v Lobby Bar a Pool Bar

 • Aktivity v resortu

  Resort se nachází přímo v přírodní rezervaci Cerro Alarkén, která nabízí mnoho stezek pro trekingové okruhy. Stezky nabízí panoramatické výhledy na město Ushuaia, pohoří Martial a Vinciguerra s ledovcem, údolí Andorry a mnoho dalšího. Díky stezkám si také můžete užít různé druhy fauny a flóry. Vydat se můžete i na úžasnou projížďku vlakem, kde si užijete nádherné výhledy na krajiny, které se skládají z klikaté řeky Pipo, vodopádu La Macarena, navštívíte i nepřístupnou část národního parku Tierra del Fuego. Po celodenních aktivitách si můžete odpočinout v hotelovém SPA, zejména ve vířivkách, z kterých jsou úžasné výhledy.

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v pokojích s panoramatickým výhledem na jižní stranu, tedy na moře a město Ushaia nebo na sever s horami a přírodní rezervaci. K dispozici jsou i prostornější suity s oddělenou ložnicí, obývacím pokojem a panoramatickým výhledem na město Ushaia, moře a přírodní rezervaci.

 • Poloha

  Cesta z letiště do hotelu pak zabere přibližně 20 minut jízdy automobilem. 

Zaujal vás Arakur Ushuaia?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Kristýna Brunclíková
Nezávazná poptávka

Další hotely Argentina