Letní dovolená v privátní vile

Vydejte se s námi do oblíbených evropských i světových destinací a užijte si dovolenou v naprostém soukromí. Nabídnout vám můžeme přes 1000 privátně vlastněných nejluxusnějších vil, které poskytují maximální komfort i servis 5* standardu. Vybírat navíc můžete z několika typů vil s odlišnou velikostí, designem i zařízením. Součástí většinou bývá zahrada či terasa, bazén, dále zde najdete i saunu, vířivku či posilovnu. Vilu vám vybereme zkrátka dle vašich přání a představ. K dispozici je služba manažera vily i privátního šéfkuchaře včetně kurzů vaření, pronájmu lodi nebo exkurzí po okolí. Pobyt v privátních vilách je ideální volbou pro páry, rodiny i skupinky přátel, které touží po společně trávené dovolené luxusně a v klidném prostředí.

Dovolená v privátní vile

 • Vila i služby dle vašich přání

  Stačí nám pouze sdělit vaše požadavky a o vše ostatní se postaráme. Doporučíme vám tu nejvhodnější vilu, ať už v srdci krásné krajiny, přímo u pláže nebo v její blízkosti. Pokud se vám během dovolené nebude chtít vařit, zajistíme šéfkuchaře, který pro vás připraví ty nejchutnější pokrmy z čerstvých, lokálních ingrediencí. Pro milovníky romantiky obstaráme soukromou loď s plavbou po krásných zátokách nebo při západu slunce, kdy si užijete úchvatné romantické atmosféry. Tyto zážitky na širém moři si pak můžete užívat kdykoliv jen budete chtít. Aktivním hostům zase můžeme nabídnout vily s fitness včetně osobního trenéra a milovníci naprosté relaxace se mohou těšit na vilu s jacuzzi, saunou, osobním terapeutem či lektorem jógy. Základem většiny vil je bazén a společenské místnosti pro slavností události s rodinou nebo blízkými přáteli. Proto pokud je cílem vaší dovolené společný čas s blízkými v soukromí a nerušeném prostředí, bude pro vás pobyt ve vile zážitkem,  který rozhodně budete chtít opakovat.

 • Chorvatsko

  Mezi nejoblíbenější místa v Chorvatsku patří jednoznačně Dubrovník, Split a Istria. Vybrat si zde můžete hned z několika typů vil s výhledem na Jaderské moře nebo do přírody. K dispozici jsou vily s prostornou terasou i bazénem. Ceny luxusních vil v této destinaci  se pohybují od 58.800 Kč za týden, ceny se pak liší dle velikosti i vybraných služeb. 

 • Řecko

  Další velice oblíbenou destinací, ve které najdete velké množství a různé typy privátních vil, je Řecko. Vily se nachází zejména na řeckých ostrovech jako je Kréta, Mykonos, Korfu nebo Santorini. Většina poskytuje soukromí, privátní bazén a krásný výhled na moře. Těšit se můžete na tradiční řecký design, venkovní kuchyň s grilem, společné prostory, kuchyňský kout a terasu s posezením. K dispozici jsou i větší vily třeba se 4 ložnicemi, kde můžete počítat s cenou od 74.480 Kč za týden. Ceny vil se liší dle polohy, velikosti a poskytovaných služeb. 

   

 • Španělsko

  Španělsko nabízí širokou škálu luxusních privátních vil, a to zejména na Baleárských ostrovech včetně Ibizy či Mallorky. Pokud budete chtít zůstat spíše na pevnině, ideálním místem pro letní pobyt je Marbella a její okolí. Vily většinou nabízí výhled na moře nebo do svěžích zahrad a k dispozici jsou vily až pro 28 hostů, samozřejmostí jsou pak i vily menší. Těšit se můžete na krásný design, privátní bazén, prostornou terasu a společenské místnosti. Ceny vil ve Španělsku se pohybují od 42.000 Kč za týden a liší se podle lokality, velikosti a dalších vybraných služeb.

 • Černá Hora

  Další skvělou a turisty téměř neprobádanou destinací pro letošní dovolenou je Černá Hora, která vám nabídne krásné pláže, čisté moře a úžasnou přírodu. V Černé Hoře najdete luxusní vily přímo u moře nebo v jeho blízkosti.  Jednoznačně vás ve vilách okouzlí příjemný, lokální design a plné vybavení včetně bazénu, prostorné terasy a dalších společných prostor. Ceny za vily v Černé Hoře se pohybují od 99.050 Kč za týden, ale najdete zde i vilu v přepočtu za 2 179.100 Kč na týden. Ceny vil se liší dle polohy, velikosti a vybraného servisu. 

 • Portugalsko

  Vydat se můžete také za luxusními vilami do Portugalska a to zejména do oblastí Algarve nebo Comportna. Vily v Algarve většinou nabízí krásný výhled na oceán, privátní bazén s prostornou terasou, svěží zahradou a vybrané vily mají k dispozici až 5 ložnic. Ve vilách můžete najít i posilovnu, saunu, parní lázeň a další společné prostory jako je jídelní kout a obývací pokoj. Cena za vilu v Portugalsku se pohybuje od 73.500 Kč za týden a liší se podle lokality, velikosti a dalších vybraných služeb.

Zaujala vás dovolená v privátní vile?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Natália Havranová
Nezávazná poptávka