Amanpulo

Amanpulo patří do luxusního řetězce AMAN, jehož předností v každé destinaci je naprosto výjimečná lokalita, maximální komfort s dostatečným množstvím soukromí a velmi osobní přístup k hostům. Není proto divu, že v roce 2019 získal Amanpulo ocenění Destination Deluxe Awards jako nejlepší privátní ostrov světa. Uprostřed Suluského moře si dovolenou užijí i ti nejnáročnější cestovatelé, kteří míří za romantikou, relaxací a maximálním požitkem z přírody. Kromě aktivit na souši zde můžete vyrazit za surfováním, výlety do okolí nebo si jen odpočinout na pláži a pochutnat si na tradiční filipínské kuchyni či specialitách ze středomoří. Milovníci potápění se navíc mohou těšit na bohatý podmořský život, jehož součástí je i ohrožený druh želvy karety pravé.

Amanpulo

 • Ubytování

  Resort nabízí luxusní ubytování v tradičním designu provincie Palawan. Ubytovat se můžete v prostorných casitas se soukromou terasou, výhledem na moře a okolí, některé casitas mají navíc i privátní bazén. Další možností je luxusnější casitas s úžasným panoramatickým výhledem na Suluské moře a sousední ostrovy. Pro početnější rodiny nebo skupinky přátel resort nabízí luxusní prostorné až 4-ložnicové vily s privátním bazénem, šéfkuchařem a službkou komorníka.

 • Gastronomie

  V elegantní restauraci Clubhouse si pochutnáte na filipínské a mezinárodní kuchyni. Restaurace nabízí vnitřní i venkovní posezení s výhledem na bazén,Suluské moře a ostrov Manamoc. Nama je otevřená během hlavní sezóny, nachází se v klubu Lagoon na východním pobřeží ostrova a nabídka zahrnuje pokrmy japonské kuchyně. Restaurace The Picnic Grove je umístěná pod širým nebem jen pár metrů od moře, vychutnat si zde můžete pizzu nebo čerstvé saláty. Zajímavostí je plovoucí bar Kawayan, ze kterého si můžete rovnou skočit do moře nebo si v páru užít romantický západ slunce. 

 • Aktivity v resortu

  V resortu si užijete mnoho dobrodružství a zábavy včetně surfování, jízdy na kajaku nebo kitu. Samozřejmostí jsou skvělé podmínky pro potápění i šnorchlování. Od března do října navíc můžete sledovat želví mláďata. Resort také zajišťuje unikátní výlety lodí při západu slunce, rybaření, ale i let vrtulníkem. Těšit se můžete na úžasnou písčitou pláž a odpočinek v hotelová SPA & Wellness, kde kromě regeneračních procedur nechybí ani lekce jógy nebo pilates. Pro nejmenší členy rodiny je denně připravena zábava v dětském klubu. 

 • Poloha

  Resort se nachází přibližně 70 minut privátního letu z hlavního města Manila.

Zaujal vás Amanpulo?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Filipíny

Podobné destinace