Banwa Private Island

Privátní ostrov Banwa Private se nachází v nedotčené oblasti Palawan na Filipínách. V celém resortu je dispozici pouze 6 luxusních vil, proto se můžete těšit na naprosté soukromí a klid, které ocení primárně páry. Komfort a špičkový servis zde navíc doplňuje i velmi individuální osobitý přístup k hostům. Milovníci golfu jistě ocení 9-ti jamkové hřiště v srdci ostrova a nadšenci potápění mohou objevovat podmořský život v jednom z nejlepších lokalit na světě v Národním parku Tubbataha Reefs. Ten je zapsán na seznam světového dědictví UNESCO a je vynikajícím příkladem nedotčeného korálového útesu, kde najdete přes 600 druhů ryb, 360 druhů korálů a 13 druhů delfínů, velryb a žraloků.

Banwa Private Island

 • Ubytování

  Resort nabízí ubytování v luxusních vilách s privátní zahradou, bazénem i terasou a to vše v naprostém soukromí. Celkem 6 vil, které posyktují komfortní ubytování pro maximálně 22 osob, je umístěno ve svěží zelenající se krajině s výhledem na oceán.

 • Gastronomie

  Restaurace Latitude je společenským centrem Banwa Private Island a je pravým místem k relaxaci a vychutnání si jídla společně s přáteli a rodinou. Šéfkuchaři připraví pokrmy zcela přizpůsobené k vašim požadavkům a touhám. Koktejly si pak můžete vychutnat v The Terrace Bar. Mimo jiné se můžete těšit na čerstvé a organické suroviny vypěstované přímo v lokální ekologické farmě resortu.

 • Aktivity v resortu

  Banwa Private Island a její okolí nabízí nekonečné množství aktivit zejména pro milovníky vodních sportů. Těšit se můžete převážně na skvělé potápění nebo šnorchlování a to díky Tubbataha Reefu, který je uznáván jako jedno z nejlepších světových potápěčských lokalit. Za touto aktivitou se denně pořádají výlety včetně nočních ponorů. V srdci ostrova najdete 9-ti jamkové golfové hřiště a také osvětlený tenisový kurt. Pokud zatoužíte po odpočinku, nesmíte minout  Spa & Wellness, kde si můžete dopřát masáže ale také lekce pilates. 

 • Poloha

  Resort se nachází v provincii Palawan v Sulském moři. Cesta z hlavního města Manila zabere přibližně 1,5 hodiny soukromým vrtulníkem nebo tryskovým letadlem.

Zaujal vás Banwa Private Island?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Filipíny

Podobné destinace