Nay Palad Hideaway

Luxusní filipínský resort je postaven mezi starými mangrovovými lesy a těšit se můžete převážně na tropickou džungli, jeskyně, nedotčené pláže a legendární vlnu Cloud 9. Nay Palad Hideaway klade velký důraz na individuální servis a tým zkušeného personálu je připraven kdykoliv splnit veškerá vaše přání. Design resortu je oázou udržitelného luxusu, kde se místní tradice a nadčasová krása spojují s nejvyššími současnými standardy komfortu a sociální odpovědností.

Nay Palad Hideaway

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v luxusních a komfortních vilách, o jejichž design se postarali slavní designeři Daniel Pouzet a Jean-Marie Massaude. V resortu se nachází pouze 9 prostorných vil s privátní terasou a výhledem do zahrad nebo na moře.

 • Gastronomie

  Těšit se můžete na nejčerstvější ryby, různé druhy masa a pokrmy z místních surovin. Šéfkuchař vás překvapí nápaditými národními recepty s využitím místních zdrojů a spoluprací s ekologickými farmami.

 • Aktivity v resortu

  Zkušený tým připraví výlety a aktivity zcela na míru dle vašich požadavků a preferencí. Těšit se můžete na surfování a známou vlnu Cloud 9, plachtění, potápění nebo šnorchlování, ale i na rybaření v hlubokém moři. Mnoho aktivit najdete i na souši včetně volejbalového hřiště, badmintonu, kroketu a bazénu. Pro milovníky filmů je připraveno plátno mezi dvěma kokosovými palmami přímo pod širým, nebem nebo se můžete vydat na projížďku ostrova v tradičním filipínském Jeepney. Pro děti jsou v resortu trampolíny, skluzavky a další venkovní aktivity. Pocit klidu a pohodlí najdete ve Wellness & Spa, kde si můžete dopřát filipínskou masáž s léčivými účinky a pro uklidnění mysli i těla jsou v Boathousu pořádány lekce jógy společně s meditací.

 • Poloha

  Resort se nachází na ostrově Siargao, který je součástí Filipín. Z mezinárodního letiště jsou denně dostupné vnitrostátní linky přímo na ostrov Siargao a po příletu cesta do resortu zabere přibližně 40 minut jízdy osobním vozem. Pro větší pohodlí lze zařídit soukromý let nebo let vrtulníkem přímo do resortu.

Zaujal vás Nay Palad Hideaway?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Filipíny

Podobné destinace