Banyan Tree AlUla

Banyan Tree AlUla je poklidnou pouštní svatyní, která vás zve k objevování nového dosud nezmapovaného světa. Resort je složený z několika luxusních stanových vil v kouzelném prostředí údolí Ashar v Saudské Arábii, které vám nabídne spoustu tajemných míst k prozkoumávání. Nechte se ohromit klidem a monumentálními skalními útvary v prostředí, kde se doslova zastavuje čas i prostor. Odpočívat můžete v bazénu anebo v resortovém SPA.

Banyan Tree AlUla

 • Ubytování

  Ubytovat se můžete v některé z elegantních stanových vil, které nabízejí dechberoucí výhledy na údolí Ashar. Pro páry jsou v Banyan Tree AlUla k dispozici jednoložnicové "Dune" vily ve verzi bez bazénu anebo s privátním  bazénem. Pro rodinu anebo skupinu přátel pak prostorné luxusně zařízené vily s dvěma anebo třemi ložnicemi a bazénem. 

 • Gastronomie

  Restaurace Harrat přináší ochutnávku arabské kuchyně a mezinárodní "fusion". V této rustikální restauraci, zdobené místními řemeslnými výrobky od koberečků po hliněné nádobí, se hosté mohou skutečně ponořit do místního multismyslového zážitku. Autentickou thajskou kuchyni, typickou pro síť Banyan Tree, si můžete vychutnat v elegantním prostředí restaurace Saffron

   

 • Aktivity v resortu a okolí

  Odpočívat můžete u bazénu anebo jezírka uhnízděného uprostřed majestátních hor údolí Ashar. Banyan Tree SPA je dokonalým místem pro fyzickou, duševní i spirituální obnovu. Holistický přístup kombinuje asijské rituály a arabské tradice, přírodní ingredience jsou jádrem každého ošetření. V moderně vybavené posilovně můžete kromě fyzické kondice získat přístup k různým holistickým rituálům, lekcím i kosmetickým workshopům.

  Oblast Al Ula nabídne nekonečné množství aktivit, ať už si přejete prozkoumat fascinující přírodní okolí, historické památky starého města anebo první saúdskoarabskou památku světového dědictví UNESCO - Hegra, kde najdete více než 110 pozoruhodně zachovaných hrobek zasazených do pouštní krajiny. Kdo hledá adrenalin, může vyrazit na lezení po skalách a feratách či "zipline". 

 • Poloha

  Do Banyan Tree AlUla se dostanete vnitrostátním přeletem z Jeddah anebo Rijádu na AlUla International Airport (cca 1h 45m). Následuje cca 40minutový transfer do resortu. 

Zaujala Vás Banyan Tree AlUla?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Saudská Arábie

Podobné destinace