Dovolená na privátním ostrově

Toužíte po jedinečných zážitcích a dovolené v exotice, soukromí a na těch nejkrásnějších místech? Pokud ano, máme pro vás jednoduchý úkol. Zahoďte každodenní starosti, odložte oblek či podpatky a vydejte se s námi na cestu ve stylu Robinsona Crusoe se vší lehkostí a zcela bez starostí. Na privátních ostrovech na vás čeká jen naprostá relaxace, luxusní zázemí pro maximálně komfortní pobyt a úžasný personál, který splní všechna vaše přání kdykoliv jen budete chtít.

Dovolená na privátním ostrově

 • Proč na privátní ostrovy?

  Privátní ostrovy nabízí nejen krásné prostředí, kde si užijete skutečně dokonalý pobyt v panenské přírodě u křišťálově průzračného moře, ale také možnost, jak si zcela odpočinout od každodenního uspěchaného života a povinností. Dovolenou bez formálního oděvu a obuvi jako Robinson Crusoe avšak s maximálním komfortem zažijete na mnoha místech světa. Nerušená relaxace je základem prožitku, který doplní osobitý servis, služby komorníka a jedinečné zážitky připravené zcela na přání. Privátní ostrovy jsou jedinečnou volbou pro páry a jejich romantickou dovolenou, na své si však přijdou i rodiny s dětmi každého věku.

 • Maledivy

  V jedné z nejoblíbenějších destinací Indického oceánu doporučujeme 5* resort Kudadoo Maldives, který leží na malém a zcela privátním ostrově. Kadadoo Maldives nabízí k ubytování pouze nadvodní vily, a proto si zde dovolenou užijí primárně páry toužící po soukromí a romantice. Resort byl otevřen v roce 2018 a pochlubit se může tím nejmodernějším vybavením i systémy šetrnými k přírodě. Unikátní je rovněž all inclusive, jehož koncept nabízí hostům bez omezení cokoliv, kdykoliv a kdekoliv.

 • Seychely

  Panenské Seychely jsou zaručeně jedna z destinací, kterou si zamilují páry i rodiny s dětmi. Okouzlující příroda a šumění Indického oceánu na privátním ostrově Ille du Nord jsou jen malou ochutnávkou toho, na co se v North Island můžete těšit. Pouhých 11 vil zde nabízí přirozený komfort s jedinečnou dávkou luxusu. Opomenout nemůžeme ani pokrmy připravené na přání a aktivity, díky kterým načerpáte novou energii. Že si zde užijete doslova královskou dovolenou zde potvrzuje i návštěva Kate Middleton a prince Wiliama.

 • Francouzská Polynésie

  Francouzská Polynésie, exotický ráj a vysněná destinace mnoha cestovatelů. Pokud netoužíte právě po pobytu na turisty oblíbených ostrovech a preferujete klidné zákoutí s panenskou přírodou, pak pro vás The Brando bude tou nejlepší volbou. Privátní ostrov nabízí ubytování pouze v luxusních vilách s moderním vybavením a osobitým servisem. O ten se starají i samotní majitelé, kteří vás dopraví na ostrov letadlem, nebo vás během aktivit zavedou na ta nejúchvatnější místa. Právě díky svému skutečně vřelému přístupu resort každoročně získává mnohá ocenění a stal se oblíbeným místem pro romantické dovolené v páru i zážitkovou dovolenou s celou rodinou.

 • Tanzánie

  Jen vy a vaše rodina či ti nejbližší přátele a nikdo jiný. Ty nejkrásnější společné chvíle můžete zažít na jedinečném ostrově Thanda Island, který leží v blízkosti Tanzánie. Na ostrově najdete pouze jednu luxusní pěti-ložnicovou vilu a dvě tradiční chatky Bandas. Těšit se můžete hned na několik aktivit připravených také dle vašich přání, ale převážně na perfektní šnorchlování či potápění, kdy budete mít příležitost setkat se třeba se žraloky velrybími. Ralaxaci zajistí příjemné regenerační SPA procedury či osvěžující koktejl na pláži. O vaše chuťové buňky se postará zkušený šéfkuchař, který připraví pokrmy a menu dle vašich požadavků z těch nejčerstvějších lokálních ingrediencí. 

 • Madagaskar

  Bohatá flóra a fauna včetně endemických zvířat i nedotčená okouzlující místa, to vše můžete zažít v úchvatném zákoutí Afriky na ostrově Madagaskar. Ekologický resortTime + Tide Miavana leží na soukromém ostrově Nosy Ankao, který byl objeven teprve před 30 lety. Těšit se na ostrově můžete zejména na nespočet výletů do národních parků a treků do přírody nebo na exkluzivní safari helikoptérou. Pobyt vám zpříjemní luxusní vily s privátním bazénem, terasou a dechberoucím výhledem na oceán. Resort je ideálním místem pro milovníky přírody i ty, kdo svou poznávací cestu Madagaskarem touží zakončit relaxací na pláži. 

 • Filipíny

  Primárně pro milovníky podmořského života doporučujeme jedinečný privátní ostrov Banwa, který leží na zcela nedotčeném filipínském ostrově Palawan. V resortu najdete pouze 6 luxusních vil umístěných ve svěžích zahradách s výhledem na oceán Zaručeně vás zde čeká naprostý požitek z potápění či šnorchlování a to díky Tubbataha Reefu, který je uznáván jako jedna z nejlepších potápěčských lokalit na světě. Dále nemůžeme opomenout velice osobitý servis a nespočet aktivit včetně 9jamkového golfového hřiště uprostřed ostrova.

Zaujala vás dovolená na privátním ostrově?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka