DumaTau Camp

 • Botswana
 • od 90 707 Kč / 2 osoby / noc

Nově zrekonstruovaný kemp DumaTau Vám nabídne jedinečné safari v přírodní rezervaci Linyanti na západní hranici s Národním parkem Chobe. Osm stanových apartmá se soukromými bazény stojí jen pár kroků od chodníčků divoké zvěře, která se často "potuluje" u kempu. Kemp díky své výhodné poloze umožňuje vidět neuvěřitelné množství divokých zvířat a ptactva. Kemp DumaTau se jako jediný botswanský kemp dostal na hot list v Condé Nast Traveler’s pro rok 2022!

DumaTau Camp

 • Ubytování

  V kempu je možné ubytovat 18 hostů v sedmi stylových elegantních dvoulůžkových stanech a 1 rodinném stanu s dvěma ložnicemi (kemp ubytuje děti od 6 let). Interiéry z ručně vyráběných mozaikových dlaždic, akáciového dřeva a místních textilií odrážejí srdce Linyanti. Ultra luxusní stany jsou vybaveny vnitřní i venkovní sprchou, venkovní i vnitřní odpočinkovou zónou a privátním bazénkem. V každém stanu je chladící jednotka a k dispozici je WIFI. Veškerá elektřina je ze solárních zdrojů. 

 • Aktivity v resortu a okolí

  Kemp DumaTau nabízí obrovské zázemí pro aktivity a relaxaci. Ve SPA Osprey Retreat je wellness zóna s bazénem, masáže se dají objednat přímo do Vašeho stanu, součástí kempu je i posilovna. V takzvané "Curiosity Room" se můžete vzdělávat a prozkoumat bohatství fauny, flóry a historie Přírodní rezervace Linyanti. 

  Primárními jsou venkovní aktivity související s pozorováním afrického přírodního bohatství a divokých zvířat. DumaTau Camp má perfektní umístění a dovoluje tak sledovat zvířata napříč rozmanitými biotopy - pastvinami, nivami, říčními porosty a nespočetnými vodními toky. Vidět můžete lvy, leopardy, divoké psy, slony, krokodýly, hrochy, antilopy a množství dalších fascinujících zvířat v jejich domácím prostředí. V nabídce jsou denní i noční výpravy na Land Cruiserech se zkušeným průvodcem, procházky přírodou s průvodcem, plavby na motorových člunech, rybaření, safari do divočiny a kurzy focení s Olympus Photo Hub. 

 • Poloha

Zaujal Vás DumaTau Camp?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Botswana

Podobné destinace