Mashatu Euphorbia Villas & Mashatu Lodge

 • Botswana
 • od 58 250 Kč / 2 osoby / noc

Nechte se okouzlit rozmanitostí divoké zvěře, majestátní oblohou a klidem protkaným ptačím zpěvem a zvuky divočiny. Mashatu sdílí hranice s jihoafrickým a zimbabwským národním parkem na jihu a na severu. Tato rozsáhlá oblast tvoří součást přeshraniční chráněné oblasti, která ochraňuje podstatnou biologickou rozmanitost fauny a flóry. Mashatu Game Reserve je útočištěm největší populace slonů v soukromé rezervaci na africkém kontinentu.

Mashatu Euphorbia Villas & Mashatu Lodge

 • Mashatu Euphorbia Villas

  Jedním z kempů v rámci rezervace Mashatu jsou Mashatu Euphorbia Villas - intimní kompozice 8 luxusních vil, kterých tvar je inspirován místním stromem mopane. Tento je nesmírně významný, protože je hlavním zdrojem potravy pro všechna zvířata během velmi suchých zimních měsíců. Křivky a jedinečné tvary odráží dechberoucí přírodní krásu rezervace. Kemp je umístěný na skále, nabízí tak neopakovatelné výhledy do krajiny. Užívat si můžete skvostné východy slunce u ranní kávy anebo pozorovat antilopy a slony, jak dovádějí u řeky Majale pod táborem.

  Každá luxusní vila má terasu s výhledem do rokle, vnitřní a venkovní sprchu. Ubytování je velmi prostorné a poskytne Vám naprosté soukromí a dokonalý odpočinek po aktivně stráveném dni. Důraz se klade na ekologii a udržitelnost, kemp využívá solární energii společně s nejmodernějšími systémy filtrace vody a recyklace. 

   

 • Mashatu Lodge

  Ideální volbou pro rodiny je Mashatu Camp - 14 luxusních apartmánů, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly absolutní soukromí a spojení s buší a jejími obyvateli. Uprostřed kempu se nachází bazén, ve kterém se můžete osvěžit mezi aktivitami během dne. Pro zvídavé návštěvníky je připravena tzv. Discovery Room, místnost ve které hosté nahlédnou do dávného světa, můžou se vzdělávat a objevovat zajímavosti afrického kontinentu. Zvířecí exempláře a relikvie zaujmou návštěvníky všech věkových kategorií. V kempu se nachází i obchod, kde najdete kromě praktických záležitostí i řadu kuriozit, rukodělných výrobků, tradičních oděvů a šperků. 

  Každé z klimatizovaných apartmá v Mashatu Lodge je vkusně zařízené a zahrnuje působivé černobílé výtisky nejkrásnějších zvířat Afriky. Pro rodiny s dětmi je v každém apartmá k dispozici jedna manželská postel, samostatná přistýlka a další pohodlné lůžko lze udělat ze sofa. Samozřejmostí je velká koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatné WC.

  Mashatu Camp je dokonalým zážitkem i po kulinářské stránce. Hostům nabídne velký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, domácí chléb, koláče, šťavnaté pokrmy a lahodné dezerty, vše s ohledem na tradiční africkou kuchyni. 

 • Aktivity v kempech a okolí

  K prozkoumávání Vám rezervace Mashatu nabídne přírodní bohatsví na ploše až 32 000 hektarů. Jedná se o jednu z největších soukromých rezervací v jižní Africe a je útočištěm největších stád slonů na soukromé půdě. Mashatu však nabídne mnohem více NEJ - vidět můžete nejvyššího savce světa, žirafu, největší antilopu na světě, antilopu losí, největšího ptáka na světě, pštrose, či nejtěžšího létajícího ptáka na světě, dropa kori. K tomu přidejte krále zvířat a ikonický strom Afriky, baobab a máte sedm afrických obrů na jednom místě. 

  V nabídce aktivit jsou denní i noční výpravy na džípech se zkušeným průvodcem, projížďky na kolech anebo koních, procházky přírodou s průvodcem.

 • Poloha

Líbí se Vám Mashatu Euphorbia Villas & Mashatu Lodge?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Botswana

Podobné destinace