Potápění na Maledivách

Dovolená na Maledivách – jen při pomyšlení na tento ráj si určitě nelze představit nic jiného než azurové nebe, bílé pláže a průzračnou vodu Indického oceánu. Tato scenérie a navíc pobyt v 5* resortech přináší pohodlí i luxus, který Vás odloučí od starostí a každodenního rušného dění světa. Maledivy jsou však mimo plážové dovolené častým cílem vášnivých obdivovatelů podmořského života. Korálové útesy u ostrovů nabízí neskutečnou podívanou. Již při šnorchlování můžete obdivovat rozmanité druhy ryb, rejnoků i želv. Pokud vyjedete na výlet za potápěním, čeká Vás pod hladinou setkání s různými druhy žraloků, murénami, mantami a také želvami. Výjimkou však není ani potápění k vrakům lodí nebo podmořským jeskyním, kde svůj domov nachází větší druhy ryb.

Poznejte bohatství Malediv

 • Constance Moofhushi

  Resort Constance Moofhushi leží na jednom z ostrovů v atolu South Ari, kde budete mít rozmanitý podmořský život jako na dlani. Pestré rybky lze sledovat pouhým okem nebo při šnorchlování. Potápění však nabízí zcela jinou podívanou. Vody v okolí tohoto resortu totiž patří k nejlepším místům pro potápění na světě.
  Rozhodnete-li se pro návštěvu Constance Moofushi, můžete se těšit na ubytování v moderně zařízených vilkách na pláži i nad vodou. Protože v resortu není zázemí pro rodiny, častěji se zde setkáte s páry na romantické dovolené. Další výhodou je pak Cristal all inclusive, který svým hostům zajistí neomezenou nabídku výtečných pokrmů i kvalitních značek nápojů.

 • Lily Beach Resort & Spa

  V South Ari Atoll se může skvělými podmínkami pro šnorchlování pochlubit také Lily Beach Resort & Spa. Ostrov Huvahendhoo, na kterém tento 5* resort leží, je obklopen korálovým útesem a tak je zde opravdu pestré množství ryb. Ani potápěči zde nepřijdou zkrátka, potápěčská místa v okolí sice nepatří k nejlepším na světě, stále se řadí mezi nejlepší mista pro potápění na Maledivách.
  Lily Beach Resort & Spa vítá rodiny i páry ubytováním v elegantně zařízených vilách. Vily nad vodou mají navíc vstupní chodbu s proskleným dnem a vlastní bazén, což je nejvíce preferováno páry. Ani zde se nemusíte při all inclusive Platinum Plan programu nijak omezovat. Kromě chutných jídel a kvalitních nápojů je součástí all inclusive jeden výlet během pobytu pořádaný hotelem.

 • Four Seasons Landaa Giraavaru Four Seasons Kuda Huraa

  Opomenout bychom určitě neměli atol Baa s biosférickou rezervací UNESCO. Zážitek z panenské a nedotčené podmořské fauny zde můžete spojit s pobytem v prestižním resortu Four Seasons Landaa Giraavaru. Denně se z hotelu můžete vydat na exkurze k pestrobarevným živým korálům a plavat se žraloky, želvami nebo delfíny. Součástí hotelu je také mořské centrum Marine Discovery Centre a mezi aktivitami nechybí ani poznání života a chování paryby manty ray.  Four Seasons Landaa Giravaaru nabízí hostům 106 luxusních a prostorných vil, chutnou mezinárodní kuchyni a vysoký standard služeb, který zajišťuje pohodlí a naprostou spokojenost každého klienta. Hosté hotelu mohou také realizovat cestu katamaránem Four Seasons Explorer. Ten proplouvá po vodách oceánu mezi resorty Four Seasons Landaa Giravaaru a sesterským Four Seasons Kuda Huraa. Při plavbě katamarán zastavuje na nejexkluzivnějších místech pro potápění i na malých osamělých ostrůvcích.

Zaujal Vás podmořský svět na Maledivách?

Maledivy Vám zaručí setkání s jedinečnými druhy podmořského světa, ať už si naplánujete dovolenou na pláži se šnorchlováním či potápěním. Neváhejte se obrátit na našeho travel designéra a nechte si naplánovat cestu za nezapomenutelnými zážitky.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Destinace