Elewana Loisaba Tented Camp

 • Keňa
 • od 20 910 Kč / 2 osoby / noc

Elewana Loisaba Tented Camp nabízí jedinečný safari zážitek uprostřed keňské divočiny. Kemp je umístěný v Loisaba Conservancy a poskytuje hostům kombinaci luxusu a dobrodružství. Kromě projížďky po safari nebo objevování krajiny při túře je na výběr i projížďka na velbloudech, poznání práce protipytláckého týmu a další. Po dni plném zážitků se mohou hosté uchýlit k bazénu nebo do svého prostorného stanu s verandou s panoramatickým výhledem na okolní rozlehlé pláně a drsný terén.

Elewana Loisaba Tented Camp

 • Ubytování

  K ubytování jsou zde prostorné vzdušné stany, které jsou vybavené africkým nábytkem s moderním evropským nádechem. Všechny stany mají vlastní verandu a obývací pokoj. Stany určené pro rodiny se skládají ze dvou stanů a jedna z rodinných kombinací má vlastní infinity bazén.

 • Gastronomie

  Elewana Loisaba Tented Camp disponuje hlavní místností s otevřenou jídelnou a oddělený salonek s barem. Snídaně jsou zde formou a-la carte, obědy formou bufetu a k večeři je dané menu. Ale i když je již jídlo předem určené, kuchaři jsou schopni vyhovět požadavkům svých hostů a pokrmy upravit na míru. Snídaně a obědy mohou být i formou pikniku, pokud jste zrovna na vyjížďce po okolí. Samozřejmostí je možnost sledování západu slunce s drinkem v ruce. Ubytování má také na výběr z prémiových vín.

 • Aktivity v resortu

  Chráněná oblast Loisaba je koridorem pro migraci slonů a je možné zde zahlédnout druhy živočichů typických pro sever Keni jako je zebra Grévyho a přímorožec beisa. Tato oblast je také domovem psa hyenového. Pro bližší pohled na rostliny a menší živočichy využijte možnost procházky s průvodcem, který vás mimo to naučí, jak rozpoznávat znaky a stopy zvířat. Také se můžete po okolí projet na kole, koni nebo na velbloudovi. Rybáři se mohou nechat zavézt k přehradě a zarybařit si. Zároveň zde uvidí hrochy a další místní živočichy. Jedinečným zážitkem je i připojení se k protipytláckému týmu a jejich čichacím psům a dozvědět se, co jejich práce obnáší. Pro bližší pohled na život v této oblasti můžete navštívit místní komunitu Samburů. Děti se také mohou účastnit tréninku bojovníka, kde se naučí rozdělávat oheň, házet oštěpem a vyrábět luk a šípy. V samotném ubytování čeká na hosty bazén.

 • Poloha

  Elewana Loisaba Tented Camp se nachází 15 minut autem z přistávací dráhy Loisaba, kam jsou denně organizované lety z letiště Wilson v Nairobi.

Zaujala Vás Elewana Loisaba Tented Camp?

Kontaktujete nás a my se s radostí o Vaši vysněnou dovolenou postaráme.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace