Lentorre Lodge

 • Keňa
 • od 45 880 Kč / 2 osoby / noc

Lentorre Lodge je luxusní ubytování s exkluzivním přístupem do Olkirimatian Conservancy v Keni. Pozorujte nerušeně zvířata u napajedla, proleťte se helikoptérou nebo se vydejte na túru po okolí. A díky spolupráci ubytování s místní komunitou Maasai Boma se dozvíte o jejich životě a budete mít možnost zapojit se do jejich života. Po aktivně stráveném dni si odpočiňte v soukromí své vily, u bazénu nebo při masáži. Lentorre Lodge nadchne svým ubytováním, kuchyní a širokou škálou aktivit nejen dospělé, ale i děti.

Lentorre Lodge

 • Ubytování

  Ubytování je zařízené v 6 vilách, z nichž dvě jsou dvoupokojové, čímž jsou ideální pro rodiny nebo skupiny. Vily jsou prostorné a každá má vlastní terasu s bazénkem a úchvatným výhledem na okolní krajinu, ať už to je na napajedlo nebo na horu Shompole. Pokoje jsou moderně zařízené v rustikálním designu. Jsou velmi pohodlné a tím jsou ideálním místem pro odpočinek po dni plném dobrodružství.

 • Gastronomie

  Lentorre Lodge nabízí nezapomenutelný zážitek díky svým vynikajícím pokrmům připravovaných z místních surovin. Snídaně se podává v horní části společenské místnosti, kde se vám naskytne úchvatný výhled na rezervaci s možností zahlédnutí písečného víru. Pokud je horký den, podává se zde i oběd. Dolní společenská oblast je oddělena bazénem a je určena pro odpočinek. Večeře se podává pod širým nebem s výhledem na napajedlo, kam se chodí zvířata napít. Všichni si zde vyberou z pokrmů, protože neexistuje požadavek na stravu, kterému by zde nemohli vyhovět. Cena pobytu také zahrnuje široký výběr vysoce kvalitních alkoholických nápojů.

 • Aktivity v resortu

  Toto ubytování nabízí mnoho aktivit, díky kterým poznáte všechny krásy Keni. Již u samotného Lentorre Lodge se nachází napajedlo, ke kterému uvidíte ve dne i v noci všechny druhy zvířat v okolí. Zde je jedinečná možnost vyfotit si nerušeně zvěř díky pozorovatelně, která je u něj postavená. Pozorovatelna je plně vybavená barem, ledničkou, vínem, knihovnou a klimatizací.

  Brzy ráno a navečer se konají projížďky po safari. Díky své poloze v teplejším klimatu je zde teplo i večer, což činí večerní projížďky pohodlnějšími. Aktivnější jedinci si mohou projít krajinu pěšky na túrách, které mohou trvat až 6 hodin a jsou přizpůsobené fyzické kondici jedinců. Dále je zde možné pozorovat plameňáky, za kterými si zajedete k jezeru Magadi nebo Natron. Pro dechberoucí výhledy na jezera se můžete proletět helikoptérou. Obzvláště děti budou zajisté nadšeny z jízdy na kruhu na nedaleké řece.

  Po aktivně stráveném dni si můžete odpočinout ve své vile, u bazénu, knížky nebo na masáži. Ale zajisté nevynechejte možnost seznámit se s místní komunitou Maasai Boma, od kterých se nejen dozvíte o jejich životě, ale můžete si s nimi i zatancovat nebo hnát dobytek.

 • Poloha

  Lentorre Lodge se nachází na jihu Keni, přibližně 4 hodiny autem od hlavního města Keni, Nairobi. Také je možné sem doletět soukromým charterem za 25 minut.

Zaujal Vás Lentorre Lodge?

Kontaktujete nás a my se s radostí o Vaši vysněnou dovolenou postaráme.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace