Kam a jak letos na dovolenou?

Trendem letošního roku je bezpochyby bezpečné a privátní cestování, nechte se proto zlákat skutečným luxusem, osobitým servisem i jedinečnými zážitky, které se stanou nezapomenutelnými. Připravili jsme pro vás několik zajímavých inspirací pro cesty v Evropě i exotice, během kterých si dovolenou užijete v bezpečí a zcela bez starostí.

Kam letos na dovolenou?

 • Privátní ostrovy

  Ve vybraných destinacích si pobyt můžete užít na těch nejexkluzivnějších místech jako jsou privátní ostrovy. Maximální soukromí a komfort najdete například na Seychelách v North Island, Maledivách třeba v novém resortu Kudadoo či na Filipinách v Banwa Private Island.

 • Privátní vily

  Nejdostupnějšími přímořskými destinacemi léta v Evropě budou Řecko, Chorvatsko a Černá Hora. Komfortní pobyt v těchto zemích najdete zejména v privátních vilách se špičkovým servisem na úrovni 5* hotelu. Vybírat můžete z široké nabídky a různých typů i velikostí vil dle vlastních představ. Budete mít stejný servis jako v 5* hotelu a navíc třeba i svého soukromého šéfkuchaře. 

 • Luxusní butikové resorty

  Pokud pro dovolenou preferujete spíše pobyt v resortech, ve vybraných a více bezpečných destinacích můžeme doporučit luxusní butikové resorty, kde se nejen vyhnete velkému množství lidí, ale užijete si i dokonalé péče a špičkových služeb. V Řecku můžeme vyzdvihnout například Elounda Gulf Villas, dále Aman Sveti Stefan v Černé Hoře, Maia na Seychelách nebo Baros Maldives či Gili Lankanfushi na Maledivách. Pokud toužíte po nádherné přírodě Namibie, můžete vyzkoušet unikátní Zannier Omaanda.

 • Dovolená na jachtě

  Plavby na moři nabízí zcela jiný zážitek z cestování a možnost poznat přímořské destinace odlišným způsobem. Vypravit se za dobrodružstvím na moři s námi můžete komfortně a v soukromí na luxusních motorových jachtách, komfortních katamaránech i plachetnicích. Na základě osobních dlouholetých zkušeností vám s výběrem vhodné lodě i naplánování cesty rádi poradíme. Nemáte kapitánské zkoušky? Nevadí, kapitána vám zajistíme také a třeba i šéfkuchaře.

 • Privátní lety

  Zvažujete, jak se do vybrané destinace dopravíte? Světově oceněné letecké společnosti Qatar Airways a Emirates již od července začnou opět létat v pravidelných časech. Samozřejmě můžete zvolit i bezpečnější cestu a na dovolenou se vydat privátním letem. Privátní lety poskytují zcela bezpečný přesun a umožňují cestování bez zdlouhavého čekání. S potěšením vám zajistíme cestu s různými typy letadel a to do všech destinací.

Zaujala vás privátní dovolená?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka