Nové hotely na Maledivách v roce 2021

Navzdory všem okolnostem se na maledivských ostrovech podařilo v tomto roce vytvořit několik skvělých projektů, které rozhodně stojí za zmínku! Čtyři jedinečné resorty nabízejí zcela nové koncepty, který jsou pro Maledivy netypické. Svěží a neokoukaný design nadchne i nejnáročnější klienty. Hlavní roli hrají především přírodní materiály, ale také minimalistický moderní styl, který podtrhuje krásu ostrovů.

Nové hotely na Maledivách

 • Patina

  V létě 2021 byl otevřen resort Patina Maldives. Vyniká svým pro Maledivy zcela unikátním designem od slavného brazilského architekta Marcia Kogana, který je držitelem mezinárodního ocenění od Studia MK27. Styl staví na principech tzv. biofilického designu, který využivá okolní přírodu a propojuje ji se samotnou stavbou. Resort je umístěn na jednom ze čtyř zcela nových ostrovů Fari Islands. Nabízí naprosté soukromí, zároveň však poskytuje dostatek sportovního vyžití a zábavy ve dvou okolních resortech. Na ostrově se také nachází Marina Village, vesnička, v které nalezete vyžití v podobě butiků s módou a růčími výrobky, umělecké galerie, restaurace a klubu, který bude pravidelně hostit živá hudební vystoupení. Hudba zde hraje důležitou roli. Naprosto výjimečným prvkem je resortové rádio, pro které byly složeny speciální nahrávky odrážející atmosféru ostrova. Celé souostroví navíc staví na principech spolupráce, funkční komunitě a především ekologickém udržitelném smýšlení.

 • Ritz Carlton

  Druhým resortem souostroví Fari Islands je resort od luxusního řetězce Ritz Carlton.  Krása maledivskéých ostrovů a budov je zde pojata naprosto neotřelým způsobem. Moderní architektura jedinečným způsobem propojuje tyrkysové laguny s minimalistickým designem. Při výstavbě resortu byla prvořadá péče o křehkou přírodu. Vše bylo uzpůsobeno tomu, aby okolní útesový ekosystém nebyl nijak poničen. Stejně tak celý chod resortu je přizpůsoben ekologii a využívá pouze udržitelné zdroje, jako například solární panely a recyklovatelné materiály. Kromě úchvatných vil a nekonečných pláží se můžete těšit na opravdu skvělý servis soukromého komorníka Aris Meeha, který Vám bude 24 hodin denně k dispozici. Pobyt zde si hlavně užijí rodiny s dětmi, které naleznou soukromí a komfort v opravdu prostorných vilách. Pro děti a teenagery je zde také připraven skvělý program v Ritz Kids klubu.

 • Capella

  Neméně oslnivý je třetí resort souostroví Fari Island - Capella. Jeho středobobem je výjimečné wellness centrum se sledkovodním jezerem. Za úchvatným designem resortu stojí japonský architek Kengo Kuma, pro  něhož je typická kombinace tradiční japonské architektury a moderního designu. Společně s ním resort vytvářel také čínským designer Anre Fu, který je držitelem mnoha ocenění a jedním z nejvyhledávanějších asijských designerů interiérů. Resort nabízí 57 vil se soukromým nekonečným bazénem a panoramatickým výhledem na Indický oceán. Kromě dvou skvělých restaurací si zde budete moci dopřát návštěvu michelskou hvězdou oceněného baru Omakase.

 • Kuda Villingili

  Nový a jediný maledivský resort od luxusního řetězce GHM Luxury Hotels & Resorts svým vzhledem připomíná relaxační budhistické zahrady. Vytváří tak prostředí naprosto idylické pro odpočinkovou dovolenou. K realizaci tohoto krásného projektu byli přizváni designeři a architekti ze všech koutů světa. Společnými silami vytvořili úchatný resort, který nabízí necelých 100 plážových i nadvodních vil, nadvodní lázně a několik restaurací. Resort se nachází na ostrově Kudavillingili v Severním Male atolu. Tato oblast je oblíbená pro své dobré podmíky k surfování, ale také potápění. Dovolenou zde si užijí jak aktivní sportovci, tak lidé vyhledávající odpočinek.

 • Cora Cora

  Příjemný a moderní resort Cora Cora se nachází v atolu Raa a zaručuje naprosto skvělé podmínky pro dovolenou plnou relaxace. Jeho největší chloubou je opravdu skvělý all inclusive dine around program. Kvalita stravování je zde na nejvyšší úrovni, kdy si budete moci užít lahodné pokrmy podávané a la carte ve 4 restauracích. Zahrnuto je například i 12 druhů italských šumivých vín nebo 45minutová masáž a výlet lodí. Netradiční je historické muzeum umístěné přímo na ostrově. Nechybí zde ani skvělé wellness a dětský klub.

 • Siyam World

  Zcela nový hotel od řetězce Sun Siyam se otevřel teprve v říjnu roku 2021. Nabízí krásné vily, které již ve svém základním vybavení nabízejí soukromý bazén. WOW all inclusive nabídka je opravdu nabitá, pochutnáte si na lahodných pokrmech v osmi restauracích, užijete si nejrůznější vodní sporty a vstup do příjemného wellness. Pobřeží ostrova omývá průzračně čistá voda, která ukrývá nádherné korálové útesy plné pestrobarevných ryb a korálů.

Jste připraveni vyrazit za pohádkovou dovolenou?

Pokud vás některý z resortů na Maledivách zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucie Matyášová
Nezávazná poptávka