Posilněte svůj imunitní systém proti Covidu v nejlepších světových SPA

Zavřete oči, dýchejte zhluboka a uvolněte se. Pokud si z dnešní doby máme něco odnést, měla by to být péče o naše zdraví. Ideálním prostředkem pro udržení rovnováhy je správný odpočinek. Meditace, jóga, celková detoxikace nebo uvolňující lázeňské procedury vás postaví na nohy a zažehnou ve vás jiskru radosti, která je hlavní indicií pro zdravý a spokojený život. Možná také cítíte, že po náročném roce potřebuje vaše tělo i mysl načerpat novou sílu. Vybrali jsme pro vás šest nejlepších světových wellness hotelů v současnosti dostupných destinacích. Každý vyniká svým výjimečným přístupem zaměřeným na regeneraci těla a především posílení imunity. Není lepší ochrany proti viru COVID, než péče od nejmoudřejších světových mistrů zdraví.

Péče o imunitní systém

 • SHA Wellness Clinic

  Hlavní koncept hotelové kliniky Sha Wellness Clinic se zaměřuje na poskytování pozitivní změny v životním stylu hostů prostřednictvím integrační metody, která kombinuje ty nejlepší aspekty vědecké a holistické medicíny, včetně doplňků a výživy jako základního pilíře. Imunitní systém je nejmocnějším obranným mechanismem těla, pokud jde o prevenci a potírání účinků viru. Podle definice by měla být prevence hlavní formou opatření, a to je přístup, který SHA uplatňuje ve všech programech preventivní medicíny. Speciální balíček posilující imunitní systém kombinuje terapie kmenovými buňkami, infračerveného tepla, optimální elektromagnetického vyvážení, léčby ozonem a solným roztokem, dávkování vitaminu C, metody zvládání stresu nebo regenerace buněk. Pro maximální bezpečnost a klid hostů SHA nabízí komplexní pojištění bez dalších nákladů. Tato služba zahrnuje lékařskou a zdravotní péči včetně infekce COVID-19 během vašeho pobytu nebo výdajů na prodloužený pobyt v důsledku lékařské karantény.

 • European Ayurveda Resort Sonnhof

  Poklidná příroda, okouzlující vrcholy hor tyčící se v celém okolí a svěží horský vzduch – tak zní začátek neodolatelné dovolené v resortu Sonnhof. O to více, když na vás bude v hotelu čekat krásné wellness, které vám poskytne nejlepší podmínky pro blahodárné chvíle klidu a naplnění. I zde dávají na léčebné účinky ajurvédských procedur. Není překvapením, že pomocí péče o tělo uklidníte i svou mysl. K tomu vám dopomůžou detoxikační zábaly, uklidňující hodiny jógy nebo relaxační masáže. Péče zde vám navrátí radost ze života a klid ve vaší duši.

 • European Ayurveda Resort Mandira Styria

  V tichu a klidu malebné štýrské přírody naleznete útulný rodinný hotel Mandira. Toto idylické místo vám nabídne nekonečnou relaxaci ve svých lázních. Můžete se spolehnout, že zde osvěžíte nejen své tělo, ale především svou mysl. Díky ajurvédské technice, kterou zde vedou vyškolení profesionálové, pocítíte blahodárné léčebné účinky po celém vašem těle. Vaše mysl se zklidní a vy si tak budete moci vychutnat váš život ve všech jeho barvách. To oceníte především při vycházkách do okolní okouzlující přírody nebo při golfu, který si zde budete moci zahrát.

 • Euphoria Retreat

  Novinkou mezi terapiemi hotelu Euphoria Retreat je speciální program na posílení a správnou funkci imunitního systému. Pěti nebo sedmidenní Euphoria Immunity Reset program kombinuje lékařské testování, které detekuje metabolické funkce, přizpůsobenou antioxidační středomořskou výživu, vědecky zaměřené cvičení těla a řadu detoxikačních ošetření pro tělo i mysl, s cílem podpořit pozitivní uzdravení a skutečné změny na fyzické i emoční úrovni. Vědecký tým hotelu vám navíc poskytne vedení a inspiraci k tomu, abyste se stali vlastními léčiteli tím, že vás podpoří v získání nové perspektivy a pozitivních změn životního stylu ve vaší každodenní rutině. Hlavním cílem programu Euphoria Immunity Reset je zvýšení buněčné aktivity a postavení imunometabolické ochranné zdi tak, aby se tělo lépe dokázalo chránit před infekcemi a viry. Dalšími výhodami jsou: nastavení imunity pomocí propojení mysli a těla, snižování zátěže, dechové postupy ke zvýšení imunity i porozumění, jak výživa ovlivňuje imunitní systém. Řecko plánuje otevření pro turisty v polovině května.

 • Santani Wellness Resort & Spa

  Hlavní indicií pro opravdové uzdravení v resortu Santani je přesná diagnóza těla a mysli díky ajurvédskému dóšickému testu. V tomto testu se dozvíte v jaké rovnováze máte jednotlivé dóši (váta, pitta a kapha) v těle, které představují základní pilíř pro zdravou imunitu a vyrovnanou psychiku. Na základě této diagnózy je násladně každému klientovi vytvořen individuálně speciální program. Ten se zaměřuje na správné naplánování celodenních aktivit, tak aby napomohly co nejlépe k Vašim potřebám. Od ranní jógy na břehu posvátné řeky Hulu, přes ozdravné procedury ve wellness až po detoxikažní lázně. Unikátní je také jídelníček stavící na principech Rasa Haya, neboli dietě Šest chutí. Tato speciální dieta udržuje šest chutí (slanost, hořkost, sladkost, kyselost, pálivost a trpkost) v rovnováze, tak aby Vaše tělo dostávalo co nejvíce zdravých živyn a Vy se přitom cítili příjemně a dosyta najeděni.

 • Ananda In The Himalayas

  Ananda je koulébkou jógy a holistického stylu života. Je umístěná přímo v posvátných Himálajích a nabízí široké spektrum ozdravným pobytů a programů. Zvlášť pro tuto nelehkou dobu byl vytvořen speciální Ananda Ayurvedic Rejuvenation and Immunity Booster program, který se soustřeďuje na posílení imunity a vitality. Propojuje blahodárné účinky ajurvédyjógy a jídelníčku speciálně vytvořeného pro váš typ těla. Všechny pocedury jsou zde založeny na starém indickém učění, osvědčeném po tisíciletí své existence. Vycházejí vždy z individuálních potřeb jednotlivých návštěvníků. Jsou přizpůsobeny od jídelníčku a ozdravných procedur, až po denní harmonogram. Díky této péči se vám podaří odbourat stres v těle a celkově jej detoxikovat. Programy jsou rozděleny dle délky pobytu. V základním týdenním programu pocítíte sílu detoxikačních, protistresových a revitalizujících technik. Čtrnácti denní program je více zaměřen na individualitu člověka a intenzivnější prožitek přinášející transformační výsledky. Nejdelší, dvacetijedna denní program, je zaměřen na dlouhodobý proces. Přináší výsledky omlazující vaše tělo i mysl. 

Pečujte o své zdraví v nejlepších světových spa

Pokud vás některý z resortů zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka