Cheetah Plains

Cheetah Plains leží v nejslavnější oblasti divoké zvěře Jihoafrické republiky – Sabi Sand. Resort je ztělesněním sofistikovaného, inovativního eko-luxusního safari zážitku pro moderní dobu, jež Vám dopřeje personalizovaný zážitek ze safari na celý život. Věnovat se Vám bude zkušený tým profesionálů, který zajistí nezapomenutelné zážitky, přizpůsobené Vašim přáním a preferencím.

Cheetah Plains

 • Ubytování

  Každá nádherně zařízená vila pojme až osm hostů a nabízí formální salonek,  obývací prostory a jídelnu, terasu s vyhřívaným bazénem a lehátky a kolekci moderního Afrického umění.
  Vila se dělí na suity a každý z ních nabídne svým hostům manželskou postel, šatnu, soukromou koupelnu se sprchou i vanou, terasu a hlavně je každá ložnice vybavena klimatizací.

  Každá z vil je pojmenovaná po kočkovité šelmě, z nichž každá za svého života zanechala vlastní nezapomenutelnou stopu v rezervaci Cheetah Plains.

 • Gastronomie

  Každá z vil má vlastní tým kuchařů, jež se starají o hosty dané vily. Díky tomu je jídelníček možný uzpůsobit na míru a k chuti daných hostů. Ať už ve formální jídelně, či venku u bazénu na terase nebo u krbu, pokaždé si pochutnáte na čerstvé místní kuchyni. Při ranní či večerní vyjížďce na safari si můžete pochutnat na kávě a domácím občerstvením přímo vprostřed přírody. Také je možnost večeře v otevřeném klidu a míru místní buše.

  Každá z vil se může pochlubit vlastní galerií vín s kvalitním výběrem toho nejlepšího z jihoafrických vín. V lodgi Sommelier si poté můžete užít soukromou ochutnávku vín, whiskey a ginu.

 • Aktivity

  Cheetah Plains kladou důraz na udržitelnost, aby si mohli uchovat přírodu v tom nejlepším stavu a proto projížďky po safari nabízí v elektrických autech Land Cruiser s vyškolenými průvodci a týmy stopařů. Nejlepším časem pro pozorování zvířat je ráno a pozdě odpoledne, tudíž se tyto výlety konají dvakrát denně.

  Dalším způsobem pro užití si safari jsou vedené procházky s výkladem. Poznáte tak místní faunu i floru mnohem intimněji. Důraz se klade na přizpůsobení výletu preferencím hostů, jejich zdatnost, věk i počasí.

  Samozřejmostí je výběr množství spa procedur – od masáží až ke kosmetickým procedůrám, vše v pohodlí Vašeho suitu. Pro sportovce je zde tělocvična, která nabízí základní vybavení pro trénink a protažení těla.

  Dále můžete navštívit místní vesnici Utah, kde žije množství zaměstnanců se vými rodinami. Návštěva s průvodcem nabízí seznámení s některými místními tradicemi a zvyky s cílem umožnit hostům hlubší pochopoení Jižní Afriky jako nádherně rozmanitého, kreativního národa.

 • Poloha

  Cheetah Plains se nachází 20 minut od místní přistávací plochy Arathusa, kam denně létají linky z Johannesburgu a Nelspruit.

Líbí se Vám Cheetah Plains?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace