Savanna Lodge

Savanna Private Game Reserve byla založena v roce 1995 a z bývalé školy pro správce parků vznikl tento luxusní lodge, kde velkou pětku můžete spatřit na jedné projížďce. Nejmodernější vozidla pro pozorování zvěře a vytrénovaní průvodci Vás seznámí s místní divokou zvěří. Poloha rezervace a její přírodní napajedla a přehrady jsou domovem pro lvy, levharty, slony, buvoly, nosorožce a množství dalších zvířat. Užijte si fascinující přírodu Jihoafrické republiky.

Savanna Lodge

 • Ubytování

  Savanna Lodge celkem nabízí 9 suitů, každý z nich nabízí soukromý bazén, koupelnu, vnitřní i venkovní sprchu a v horkých dnech oceníte i klimatizaci. Designově se zde snoubí koloniální styl s klasickými látkami, stropy v beduínském stylu pod stanovými stropy postavené na pevném základu poskytují naprosté soukromí a vysokou úroveň komfortu.

  Savanna Suite je vhodný pro rodiny, či malé skupiny, které si cení soukromí a exkluzivity. Mají dvě oddělené ložnice s vlastní koupelnou a soukromou terasou s bazénem. Vše spojuje luxusní salonek, vybavený televizí, pohodlnými pohovkami a vlastním krbem.

 • Gastronomie

  Ke snídani lodge nabízí anglickou snídani, čerstvé ovoce a pečivo. Obědy jsou podávány formou bufetu, kde mají hosté na výběr z množství salátů, masových i zeleninových pokrmů a dětských jídel.

  Večeře jsou vrcholem dne, podává se v hlavním lodgi a nabízí místní kuchyni, typickou přípravou na otevřeném ohni. Důraz se kalde na kvalitu a prezentaci, doplněnou vynikajícím jihoafrickým vínem z jejich vlastního vinného sklepa. Večeři Vám zpříjemní zpěv místního sboru.

 • Aktivity

  Po dni stráveném pozorováním zvířat v jejich přirozeném prostředí, si můžete odpočinout ve společenské místnosti, pozorovat napajedlo a zahrát si šachy, či navštívit knihovnu. Resort nabízí plně vybavenou tělocvičnu, či masáže přímo ve Vašem lodgi.

  Místní safari nabízí prohlídku vozidlem, či pěšky se zkušenými průvodci. Pro rodiny s dětmi je nachystaný program Bushbabies, který je zabaví a naučí novým věcem.

 • Poloha

  Rezervace se nachází zhruba 480 km od Johannesburgu. Nejbližší přistávací plocha je Ulasaba airstrip a létají sem pravidelné linky. Lodge nabízí transfery.

Chcete navštívit Savanna Lodge?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace