Jabulani Safari

Luxusní 5* safari s dvacetiletou historií. v Jihoafrické republice. Nyní je Jabulani vyhledávané, oceňované a luxusní safari, před 20 lety to bylo stejnojmenné osiřelé slůně, které se pokusilo zachránit několik dobrovolníků. Díky záchranářům vniklo stádo osiřelých slonů a později i safari, které financuje péči o všechny slony ve stádě.

JABULANI SAFARI

 • Ubytování

  Styl a atmosféra snoubí klasický styl safari s moderními prvky, které dodávají celkovému dojmu svěží nádech. Hlavní společenské prostory jsou Lounge bar a restaurace s velkou dřevěnou terasou, která nabízí hostům výhled na napajedlo. Z terasy lze přejít most přes řeku, který spojuje šest unikátních apartmá a Zindoga vilu. Ubytování nabízí naprosté soukromí v moderním a příjemném prostředí. Samozřejmostí je dechberoucí výhled do okolní krajiny a k napajedlu u koryta řeky.

 • Gastronomie

  V hlavní restauraci si hosté mohou vychutnat místní pokrmy, nebo si dopřát skleničku v Lounge baru. Nechybí ani vinný archiv, protože Afrika není známá jen pro svou divokou přírodu ale i pro kvalitní červené víno. Nejen gastronomický zážitek nabízí Boma restaurace. Večeře při svíčkách kousek od divoké přírody, s výborným vínem a jídlem, je nezapomenutelný zážitek, který restaurace nabízí. Samozřejmostí jsou africké speciality z místních surovin připravené na ohni. Pro speciální příležitosti nabízí Jabulani svým hostům soukromou večeři podávanou pod hvězdami, speciální a´la carte menu, a to nejlepší víno.

 • Aktivity

  Jabulani Safari nabízí zkušené rangery a soukromou rezervaci o rozloze 16 000 hektarů. Svítání a probouzející se divoká africká příroda, přesně to je scenérie ranní projížďky po safari. Vzrušující zážitek nabízí také večerní projížďka safari pod hvězdami. Příroda zahalená do tmy, kterou odhaluje pouze reflektor ke sledování zvířat. Vhodné k pozorování nočních živočichů.

  Jabulani je specifické pro své sloní stádo, které můžete pozorovat nebo jej stopovat společne se zkušeným rangerem. Můžete také navštívit rehabilitační centrum a poslechnout si přednášku o záchraně slonů, jejich rehabilitaci a chování ve stádu. Velkým zážitkem je také přímo setkání se slony na bezpečnou vzdálenost. Každý návštěvní zdejšího safari podporuje rehabilitační centrum, kde zachraňují osiřelé nebo zraněné slony a chrání jejich budoucnost ve stádu. Pro pohodlí a bezchybný zážitek nechybí Pisa SPA, sauna, posilovna nebo například malý obchod se suvenýry. 

 • POLOHA

  Safari se nachází v soukromé rezervaci zvané Kapama Private Game Reserve, v oblasti Greater Kruger v Jižní Africe. Nejbližší komerční letiště je Hoedspruit, které je od Safari vzdáleno pouhých 30 minut jízdy autem.

Zaujalo Vás Safari Jabulani?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace