Singita Sweni Lodge

Na břehu řeky Sweni se nachází stejnojmenné velmi komorní a luxusní ubytování. Sweni Lodge nabízí nezapomenutelný zážitek z divoké africké přírody a kultury, to vše privátně pouze v 7 Lodge. Pokud hledáte luxusní ubytování, naprosté soukromí a bezchybný servis, Sweni Lodge je vynikající volba.

Singita Sweni Lodge

 • GASTRONOMIE

  Výběr pestrých variací jídel mezinárodní i místní kuchyně. Africké speciality připravované na ohni a vynikající víno podávané na terase s výhledem na řeku. Součástí pobytu jsou snídaně, obědy i večeře včetně nápojů. Sweni Lodge klade důraz na udržitelnost a kvalitní především místní suroviny. Skleničku dobrého vína si můžete vychatnat uprostřed safari s úžasným výhledem do okolní příorody. 

   

 • Aktivity

  Hosté mají privátní vstup do 33 000 hektarů rozlehlého Kruger National Parku. Zde jsou připraveny ranní i odpolední vyjížďky na safari se zkušenými rangery a je možné zahlédnout hned několik rozmanitých druhů divokých zvířat. Dobrodruhové mohou vyrazit na procházku do safari s rangerem, který jim ukáže umění stopování zvířat. Všechny aktivity jsou velmi privátní a osobní, aby si hosté mohli v soukromí užít nezapomenutelné chvíle v divoké přírodě. Pro hosty je mimo jiné k dispozici spa, posilovna, venkovní bazén, bar a restaurace.

 • UBYTOVÁNÍ

  Hosté se mohou ubytovat v pouhých sedmi lodgích, základní kategorie suitů nabízí hostům venkovní terasu s výhledem na řeku. Druhou kategorií pokojů jsou suity se soukromím bazénem na terase, opět s výhledem na řeku. Nechybí ani venkovní posezení, tento typ pokoje je vhodný pro rodiny s dětmi nebo pro náročnější hosty, kteří si chtějí užít prostor a naprosté soukromí.

 • POLOHA

  Sweni Lodge je postavena v národním parku Kruger. Přistávací dráha Satara je vzdálená 45 minut jízdy autem, Johannesburg je přibližně hodinu a třicet minut.

Zaujalo Vás Singita Sweni Lodge?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace