MalaMala Camp

MalaMala Camp je útočištěm nenápadného luxusu v Jihoafrické republice a spojuje vřelé pohodlí a výborné služby s bezkonkurenčním výhledem na řeku Sand River a okolní buš. Je to výjimečné místo, kde se vzácné fotografie, staré mapy a suvenýry potkávají s díly současných umělců zabývajících se divokou přírodou. Kemp je neoplocenou oázou uprostřed buše. Klenotem MalaMala je zážitek z pozorování zvěře. Zachování a ochrana ekologické integrity tohoto výjimečného kousku Afriky byla vždy základem existence MalaMala. Tato filozofie se vyplatila a mezinárodní fotoreportéři a filmaři si z MalaMaly udělali svou oblíbenou destinaci pro pozorování divoké přírody.

MalaMala Camp

 • MalaMala Rattray’s Camp

  Rattray's Camp MalaMala nabízí intimní pohled do dávno ztracené doby, kdy cestovatelé z daleka spojovali kouzlo africké buše s elegancí a noblesou. Rattray's je hlavní safari destinací pro ty, kteří chtějí poznat divoké srdce Afriky.

  Každá luxusní volně stojící a prostorná Khaya (zuluské slovo pro „domov“) nabízí atmosféru bujného ústraní a může se pochlubit nádherným výhledem na řeku Sand River, kde lze pozorovat divokou zvěř, zatímco se koupete v soukromém bazénku. Kemp nabízí mimo jiné posilovnu, Infinity bazén, parní saunu a masáže.

  MalaMala Rattray’s Camp nabídne historický bar s fotografiemi z počátků této jedinečné oblasti a jejích průkopníků, velkou dřevěnou terasu, kde se podávají jídla a čaje a také tradiční rákosovou "bomu" pro večerní jídlo u ohně.

 • MalaMala Sable Camp

  MalaMala Sable Camp je menší a intimnější verze MalaMala Campu a je ideální pro ty, kteří hledají soukromější a odlehlejší safari. MalaMala Sable Camp se nachází na jižním konci MalaMala Campu na vyvýšeném místě s výhledem na Sand River a okolní buš.

  Sable Camp může ubytovat maximálně 20 hostů v 7 suitách - v některých z nich se mohou ubytovat 3 osoby. Lze jej také rezervovat výhradně pro 14 až 20 hostů. Nabízí 5 luxusních apartmá a apartmá Lion's Den se dvěma ložnicemi.

   

   

 • Aktivity v kempech a okolí

  Ani proslulá tanzanská rezervace Serengeti nebo úžasný kráter Ngorongoro nenaplní hledáček vašeho fotoaparátu rychleji legendární africkou velkou pětkou - v MalaMale se lev, levhart, buvol, nosorožec a slon objevují kouzelně, jako na povel," píše ve své recenzi v Sunday Times uznávaný fotoreportér Geoff Dalglish. Ani Hollywood by nedokázal napsat scénář pro setkání s divokou zvěří na širokém plátně dramatičtěji a častěji, než to běžně dělá příroda v soukromé rezervaci, která je pravděpodobně mezinárodně nejznámější v Jižní Africe.

  MalaMala má rozlohu 13 200 ha, sdílí 19 km neoplocenou hranici se světoznámým Krugerovým národním parkem (KNP) a leží strategicky mezi KNP a rezervací Sabi Sand. Důležité je, že MalaMala je 20 km od řeky Sand River. Tato vytrvalá řeka působí v této nedotčené oblasti jako magnet pro zvířata a je základem bezkonkurenčního zážitku z pozorování zvěře a divoké přírody v MalaMale.

   

 • Poloha

  Společnost Federal Air provozuje každodenní kyvadlovou dopravu mezi Johannesburgem a soukromým přistávacím letištěm v rezervaci MalaMala Game Reserve. Letiště MalaMala je vzdáleno 10 minut jízdy od kempů.

  Společnost Airlink provozuje denně přímé letecké spojení z Kapského Města a Johannesburgu na letiště Skukuza v Krugerově národním parku. Letiště Skukuza je vzdáleno hodinu jízdy po silnici od rezervace MalaMala Game Reserve.

Zaujal Vás MalaMala Camp?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace