Londolozi

Londolozi je luxusní safari lodge nacházející se v rezervaci Sabi Sand Game Reserve v Jihoafrické republice. Ubytovací možnosti v Londolozi Lodge jsou spojeny s výjimečným safari zážitkem, který zahrnuje pozorování divokých zvířat. Tato místa jsou ideální pro ty, kteří hledají luxusní a dobrodružné safari dovolené v africké divočině. Ubytování si můžete vybrat v několika kempech, ať už je to Varty Camp či Founders Camp, který doporučujeme rodinám s dětmi, anebo luxusní Private Granite Suites s moderními a elegantními interiéry.

Londolozi

 • Private Granite Suites

  Tyto luxusní suity v sobě nesou syrovou podstatu Afriky s moderním a elegantním nádechem. Bar u řeky při západu slunce a koktejlový salonek jsou zavěšeny vysoko nad řekou Sand River, kde se po prastarých říčních cestách potulují chovná stáda slonů. Granite Suites spojují hranice mezi interiérem a exteriérem. Díky velkým dveřím si můžete užívat nekonečné výhledy na řeku Sand River. Každá suita má luxusní venkovní koupelnu a soukromý vyhřívaný bazén.

 • Varty Camp

  Tento unikátní kemp má osm chat a dvě superior chaty. Kemp je jako malba složená z cihlových stezek, skalních stěn z doleritu, vodopádů a křivolakých lián, které se odrážejí v prostorech s nerušeným výhledem na břehu řeky. Atmosféra kempu zrcadlí lásku majitelů k této krajině, která trvá téměř sto let, a proto kladou důraz na hodnoty jako je rodina a dědictví.

 • Founders Camp

  Ve Founders Camp se snoubí klasika s modernou a před nedávnem také prošel celkovou rekonstrukcí. Tento špičkový kemp v Londolozi je čistý, nekomplikovaný a opravdu pohodlný, na nic se zde nezapomíná. Získáte pocit veškerého pohodlí stylového afrického domova, který má ideální polohu a poskytuje krásný pohled do tajů života.  Elegantní a nadčasový - Londolozi's Founders Camp představuje safari styl, který je přívětivý a odpočinkový. Founder's Camp je ideální pro rodiny s dětmi.

 • Aktivity v resortu a okolí

  Londolozi Lodge nabízí hostům širokou škálu aktivit, díky kterým se mohou ponořit do africké divočiny a poznávat divokou zvěř. Londolozi nabídne jedinečnou příležitost k pozorování levhartů ve volné přírodě, užít si můžete i ranní stopování pozoruhodných divokých zvířat se zkušenými rangery. Nezapomenutelným zážitkem je i možnost absolvovat 24hodinové safari v africké savaně. Soukromá rezervace Sabi Sand Game Reserve je světově proslulá jako jedna z nejlepších destinací pro pozorování divoké zvěře a fotografické safari, je to špičkové místo pro safari fotografy. V rámci programu můžete navštívit africkou vesnici, odpočívat můžete v "Healing House", luxusním wellness. Pro děti je připraven pestrý program a aktivity  v rámci programu "Children od Safari". 

 • Poloha

  Londolozi se nachází v rezervaci Sabi Sand, která sousedí s Krugerovým národním parkem v provincii Mpumalanga (Lowveld) v Jihoafrické republice. Do Londolozi se můžete dostat mnoha způsoby, lze si vybrat jízdu autem z mezinárodního letiště Kruger, ale i 6hodinovou malebnou jízdu až z Johannesburgu. Případně můžeme zajistit několik variant letecké přepravy:

  • Společnost Federal Air denně létá z mezinárodního letiště v Johannesburgu na přistávací plochu Londolozi, která je vzdálená pět minut jízdy od tábora.
  • Každodenní přímé lety společnosti Airlink z Johannesburgu a Kapského Města na letiště Nelspruit KMIA a Skukuza, které jsou vstupní branou do Krugerova národního parku.
  • Soukromé krátké přelety nebo přeprava vrtulníkem.

   

   

Líbí se Vám Londolozi?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o Vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely hotely

Podobné destinace