Maledivy nové resorty 2022

Ani v letošním roce Maledivy neotálely a i letos v roce 2022 zde otevře několik dalších vynikajících 5* resortů, které stojí za návštěvu. Není překvapením, že kvalita resortů každoročně stále roste. Samozřejmostí je vynikající servis, nádherné bělostné pláže a luxusní nadvodní i plážové vily. Jedná se o resorty známých řetězců, ale také o úplné novinky na trhu. Každý z resortů vyniká svou specifičnotí a nabízí ideální prostředí pro vaši poklidnou dovolenou. Podívejte se s námi na výběr nejzajímavějších z nich.

Novinky roku 2022

 • Nova Maldives

  Datum otevření: Červen 2022
  Atol: South Ari

  Otevření bylo očekáváno již v minulém roce, toho finalního se resort dočkal letos 1. června. Nachází se na původním ostrově Vakarufalhi, který prošel kompletní rekostrukcí. Celý nový projekt si pod svá křídla vzala společnost Pulse Hotels & Resorts, která má za sebou již několik povedených resortů. Na Maledivách je to například Kandima Maldives. Koncept se nese v hravém a luxusním duchu. Ostrov si vás získá především svým soukromím. Naleznete zde pouhých 76 plážových a nadvodních vil.

 • Alila Kothaifaru Maldives

  Datum otevření: Červen 2022
  Atol: Raa 

  Kompletní otevření resortu Alila Kothaifaru je očekáváno na konci června. Naleznete zde 44 plážových vil a 36 nadvodních vil. V každé z nich je v základní výbavě soukromý bazén pro vaše naprosté pohodlí. Design kombinuje klidné barvy s přírodními materiály a vytváří tak dojem opravdového pohodlí a klidu.

 • Six Senses Kanuhura

  Datum otevření: Konec roku 2022
  Atol: Lhaviyani 

  Značka Six Senses představuje opravdovou kvalitu mezi hotely nejvyšší kategorie. Již druhý projekt na Maledivách se těší velkého očekávání. Jeho luxusní vily budou doplňovat nedaleký sesterský hotel Six Senses Laamu, který si získal již řadu cestovatelů. Očekávané otevření je plánováno ke konci roku 2022 a rozhodně je na co se těšit. Na ostrově naleznete pouhých 80 nadvodních a plážových vil. Kromě hlavního ostrova na vás čeká odpočinek také na dvou malých nedalekých ostrůvcích. 

 • Hilton Maldives Amingiri

  Datum otevření: Červen 2022
  Atol: North Male 

  Nově otevřený hotel Hilton je skvělou alternativou pro všechny cestovatele, kteří preferují rychlou cestu z letiště. Na ostrov Amingiri se dopravíte za pouhých 20 minut motorovým člunem. V každé z 109 nadvodních a plážových vil naleznete v základní výbavě soukromý bazén. Hotel cílí převážně na rodinné dovolené. Výjimečná je například teen only zóna, kde si teenageři užijí dostatek zábavy. Rodiče naopak naleznou oddych v adults only baru, v kterém budou servírovány lahodné ginové koktejly nebo šampaňské. 

 • Amari Kudakurathu

  Datum otevření: Září 2022
  Atol: Raa

  Již druhý hotel na Maledivách od řetězce Amari otevře své brány hostům v září letošního roku. 

 • Avani + Fares Maldives

  Datum otevření: Srpen 2022
  Atol: Baa

  Prvotní projekt řetězce Avani na Maledivách je očekáván již od roku 2019, všechny prognózy se však přiklánějí k otevření v letošním srpnu. Hosty láká na rozlehlý ostrov umístěný uprostřed průzračné laguny. Na výběr je z 200 prostorných pokojů a soukromých vil, vhodných pro pobyt v páru, ale také pro rodinné dovolené s dětmi. Děti si užíjí dětský park, zatímco si rodiče odpočinou ve spa. 

 • Emerald Faarufushi

  Datum otevření: Říjen 2022
  Atol: Raa

  Nový luxusní resort Emerald Faarufushi otevře brány svým hostům v říjnu letošního roku. Své místo našel v atolu Raa na prostorném zeleném ostrově s oslnivými písečnými plážemi a průzračnou okolní lagunou. V rámci pobytu je zahrnutý exlusivní deluxe all inclusive, nabízející stravování v pěti výběrových restauracích a dvou barech. Specialitou ostrova je krásné wellness centrum umístěné v korunách stromů.

Vybrali jste si svůj vysněný ostrov?

Pokud vás některý z resortů na Maledivách zaujal, napište nám, rádi vám sestavíme nabídku a dovolenou naplánujeme podle vašich potřeb a přání.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucie Matyášová
Nezávazná poptávka