Wellness dovolená

Rádi na dovolené relaxujete ve wellness a SPA? Máme pro vás několik tipů, kde si zaručeně ralaxaci vaší duše a těla užijete.

Kam na wellness dovolenou?

  • Ananda v Indii

    Oceněné luxusní SPA se schovává v Himalájích na severu Indie, odkud je nádherný výhled na město Rishikesh a údolí řeky Gangy. Ananda je jeden z nejlepších ajurvédských resortů v Indii, který se zaměřuje na tradiční ajurvédu, jógu a Vedantu. Tato cvičení a učení jsou obohacena o zkušenosti v oblasti wellness a fitness, které hosty v doprovodu zdravé organické kuchyně, dovedou do cíle, jímž je rovnováha a harmonizování energie. Zkrátka dokonalé místo pro naprostý odpočinek.

  • Santani Wellness Resort & Spa na Srí Lance

    Santani Resort nabízí příjemné místo k relaxaci v nedotčené divočině a duchovním centru Srí Lanky. V resortu se můžete těšit na osobitý přístup a luxusní Wellness & SPA, které se řadí k nejlepším na Srí Lance. V resortu se nachází celkem 20 chatek s výhledem na hory nebo do zahrady a jejich design je inspirován budhistickými meditačními jeskyněmi z 16. století. Těšit se můžete na špičkovou zdravou gastronomii, kterou vám šéfkuchař speciálně upraví dle vašeho wellness programu a na základě vašich zdravotních cílů a fyzického stavu. Santani je ideálním místem pro klienty, kteří si chtějí oddychnout od každodenního života a touží po naprostém klidu a relaxaci.

Toužíte po relaxaci?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

  • Známe z první ruky
  • Individuální přístup
  • Šetříme váš čas
  • Rádi cestujeme
Kateřina Rozehnalová
Nezávazná poptávka

Hotely