Grecotel LUX ME White Palace

 • Řecko
 • od 12 400 Kč / 2 osoby / noc

Navštivte Grecotel LUX ME White Palace, nacházející se na nádherném severním pobřeží řecké Kréty. Poznejte jednoduchou eleganci luxusního životního stylu Grecotelu a nechte si splnit vaše přání s vytříbenými službami a prvotřídními kulinářskými specialitami. Zažijete dobrodružství při procházkách při západu slunce nebo při ranní józe na pláži a nechte se hýčkat u azurového moře.

Grecotel LUX ME White Palace

 • Ubytování

  Vyberte si z řady elegantních a vzdušných pokojů, bungalovů a apartmánů v charakteristické bílé barvě resortu s nádherným výhledem na moře.
  V nabídce resortu naleznete dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady nebo na moře,pokoje Swim Up s přístupem do bazénu či bungalovy. Pro rodiny s dětmi či početnější skupinu přátel jsou k dispozici rodinné pokoje, rodinné apartmány či vily.


 • Gastronomie

  Vychutnejte si luxusní koncept dovolené all inclusive s nekonečným výběrem kulinářských specialit v 7 restauracích přímo na nábřeží. Atmosféru dovolené doplňují servírky na kolečkových bruslích, ikonické koktejly i DJ.  

  Navštivte The White Restaurant, která nabízí degustační menu s pokrmy z Francie, Itálie a Řecka na pozadí nádherného výhledu na moře. Asijské speciality si můžete vychutnat v Asia White, Ventana Il Mar vám nabídne celodenní stravování formou bufetu s tradičními řeckými a krétskými pokrmy s přesahem do zbytku světa. Na jednom z nejprivilegovanějších míst resortu si můžete vychutnat elegantní stolování v restauraci Lobsteria a ochutnat sestavené humrové menu vytvořené talentovanými kuchaři. Restaurace Tavernaki nabídne autentické řecké pokrmy a ve Fico d´India u bazénu naleznete autentickou italskou kuchyni. Sladkou tečku na závěr naleznete v Patisserie & Chocolaterie či Crepeterie - Gelaterie, kde si můžete dopřát palačinky, zmrzlinu či výbornou kávu.

 • Aktivity v resortu

  Volný čas můžete využít velkou nabídkou aktivit, jako je například stolní tenis, vodní pólo, šnorchlování nebo inline bruslení. Udržte se ve formě v posilovně nebo pomocí pilates, strečinku, aqua gymu či jógy. Můžete také vyzkoušet některou ze skupinových zábav jako třeba šipky, tenis nebo pentaque.
  V okolí můžete vyrazit za zábavou na farmu Agreco, do aquaparku v nedalekém Grecotel Marine Palace či do potápěčského centra.
  Navštivte také lázně Hippie s individuálními službami a procedurami. Užít si můžete i večírky, filmové večery či dětská představení.

 • Poloha

  Resort se nachází na nádherném severním pobřeží Kréty ve městě Rethymno, přibližně 74 km od mezinárodního letiště v Heraklion a 78 km od letiště Chania.

Zaujal vás Ikos Grecotel LUX ME White Palace?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Řecko