Objevte krásu Jihoafrické republiky

Příroda zde vytvořila dechberoucí scenérie hor, skalních formací, mořského pobřeží s jednou z nejznámějších dominant - Stolovou horou. Můžete zde pozorovat "velkou pětku" a mnoho další zvěře. Země získala díky své rozmanitosti a rozloze přezdívku "svět v jedné zemi". Poznejte jednu z nejzajímavějších zemí naší planety, její nádhernou přírodu a pestré obyvatelstvo. Ta nejúžasnější místa s námi uvidíte během 11 dnů. Žádné zdlouhavé sezení v autě vás nečeká, my jsme pro vás připravili mnohem pohodlnější a rychlejší způsob cestování - luxusní transfery po celé zemi. Samozřejmostí je ubytování v těch nejluxusnějších hotelech a lodgích v Jihoafrické republice, skvělá gastronomie a mnoho zážitků, na které jen tak nezapomenete. Po cestě plné zážitků Vám rádi zajistíme prodloužení na bělostných plážích sousedního Mosambiku.

Objevte krásu Jihoafrické republiky

 • DEN 1 až 4 - Kapské město

  Vaše dovolená začíná v Kapském městě, kde na Vás čekají tři noci v designovém hotelu The Silo 5*. Hotel Silo je kouzelný prostor tyčící se nad nábřežím V&A Waterfront, obklopený přírodním zázrakem jihoafrického mateřského města. Hotel Silo byl postaven v části historického komplexu obilných sil, která zabírá šest pater nad Zeitzovým muzeem současného umění v Africe. Můžete se těšit na celodenní soukromou prohlídku Kapského poloostrova s průvodcem během které navštívíte Cape Point, Boulders Penguin a dáte si chutný oběd v Beau Constantia. Odpoledne Vás průvodce zavede na proslavenou stolovou horu a horu Lions Head. Na nejlepším steaku ve městě si můžete večer pochutnat v restauraci Fyn Restaurant & Hussar Grill.

 • DEN 4 až 6 - Vinařská stezka

  Další zastávkou je oblast vinic a hotel Leeu House 5*, kde strávíte dvě noci. Nachází se v samotném srdci vesnice Franschhoek a nabízí soukromou oázu pohodlí a luxusu v klidných a odlehlých zahradách, odkud můžete prozkoumat mnoho zajímavostí vesnice a okolního údolí, nebo relaxovat v 15 metrovém vyhřívaném bazénu. Zde na Vás čeká celodenní soukromá prohlídka Winelands s průvodcem včetně ochutnávek a oběda v Babylonstoren.

 • DEN 6 až 8 - Jabulani

  Objevte oázu slonů v jihoafrické buši. Jedinečná lodge Jabulani, která vznikla u záchrané stranice slonů, patří do sítě Relais&Chateaux a přináší kombinaci luxusu a autentického safari. Zde vás čekají dvě noci. Hlavním důvodem pro pobyt zde je skutečně blízké setkání se zachráněnámi slony. 
  Vychutnat si můžete jedny z nejlepších Jihoafrických vín, navštivte "Bush spa", zažijte úžasné safari a ponořte se do pozoruhodného putování stáda Jabulani, o které se s vámi podělí tým ošetřovatelů slonů, kteří se slony kráčejí bok po boku již více než dvacet let. Budete pozorovat slony jak tráví své dny ve volné přírodě a poslouchat příběhy z jejich živovata od vašich průvodců. Vychutnejte si příležitost pochopit slony na hlubší úrovni a také ocenit význam zachování a ochrany sloního druhu

 • DEN 8 až 11 - Timbavati Game Reserve

  Poslední zastávka na vás čeká v moderním kempu Tanda Tula inspirovaném a spoluvlastněném Afričany. Tanda Tula pomáhá chránit 53 000 hektarů území ve světoznámém Velkém Krugerově Národním parku, jedné z nejlepších a nejrozsáhlejších světových rezervací divoké zvěře. Poznejte kulturu Afriky, projížďky a procházky s průvodcem, safari, pozorujte hvězdy a ukončete tuto úžasnou cestu zážitky, na které nezapomenete. Například můžete na soukromou vyjížďku s pozorováním velké pětky - lvů, slonů, buvolů, leopardů a nosorožců. To vše pod vedením jedněch z nejzkušenějších průvodců a stopařů. V Tanda Tula doporučujeme navštívit i luxusní SPA, které nabídne dokonalý odpočinek po aktivním dnu plném nezapomenutelných zážitků. 

 • Odpočinek na plážích Mosambiku

  Dopřejete si pět nocí odpočinku navíc na ostrově Benguerra v resortu andBeyond Benguerra Island nebo Kisawa Sanctuary Jedná se o nádherný kousek ráje v Indickém oceánu, luxusní plážovou destinací, kde se zastavil čas. Tento ostrovní ráj se nachází u pobřeží Mosambiku v chráněné mořské rezervaci Národního parku souostroví Bazaruto a leží v chráněné laguně. Na západním pobřeží jsme našli jedinečné místo s "boma" na pláži, kde se podávají vynikající mušle a ústřice. AndBeyond je spíše pro milovníky rustikálního stylu zatímco Kisawa pro nabízí nekompromisní desing a luxus obklopený nádhernou přírodou.

 • Mapa

  Z Prahy i Vídně jsou k dispozici perfektně navazující lety s Qatar Airways anebo Emirates s jedním přestupem do Kapského města. Zpáteční cesta pak bude z jihoafrického Johannesburgu. 

Zaujal vás zážitek v Jihoafrické republice?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další nezapomenutelné zážitky