Pravé africké dobrodružství

Rezervujte si svůj jedinečný zážitek z dovolené! Úžasná krajina, ohromující divoká příroda, africké safari, tropické pláže, pulzující města, fascinující kultura a lidé... Jihoafrická republika nabízí vše. Tento luxusní zájezd do Jihoafrické republiky zahrnuje všechny hlavní atrakce: Kapské Město a jeho Vinařský kraj, legendární Krugerův národní park a jeho sousední soukromé rezervace. Díky vynikající, turisticky přívětivé infrastruktuře se luxusní cestování v Jihoafrické republice rozprostírá po celé délce cesty, včetně soukromých silničních transferů a privátních prohlídek a výletů s průvodcem. Pokud dáváte přednost soukromému zázemí, krásnému ubytování, máte rádi flexibilní denní rozvrh, chcete poznávat památky vlastním tempem a dáváte přednost privátním průvodcům při aktivitách, je tento zájezd pro vás jako stvořený.

Pravé africké dobrodružství

 • DEN 1 až 4 - Kapské město a jeho okolí

  Poznejte půvab Kapského Města na vlastní kůži a odpočiňte si v krásném hotelu: Victoria & Alfred kde na vás čekají tři noci. Hotel se pyšní výhledem na přístav a Stolovou horu z ideální polohy v srdci V&A Waterfront. Můžete se těšit na celodenní soukromou prohlídku Kapského poloostrova s průvodcem, navštívíte Cape Point, Boulders Penguin a dáte si výborný oběd v Beau Constantia.Jen pár set metrů od slavného mysu Dobré naděje se nachází další a ještě fotogeničtější mys „Cape Point, odkud se vám naskytne úchvatný výhled na všechny světové strany, budete si připadat doslova jako na konci světa. Součástí výletu je návštěva známé Boulders Beach, kde se přímo na pláži můžete projít s tučňáky. Když dorazíte, potkáte krásné tučňáky černonohé, které se vyznačují roztomilým bílým bříškem a černým hřbetem a boky, a protože jsou zvyklí na lidi, neutíkají. Druhý den na vás čeká úžasná půldenní soukromá prohlídka Kapského Města s průvodcem, můžete se těšit na návštěvu Table Mountain & Lions Head.a také na večeři ve Fyn Restaurant & Hussar Grill, kde na vás čeká nejlepší steak ve městě. 

 • DEN 4 až 6 - Putování za vínem

  Dnes se vydáte do vinařské údolí Franschhoek obklopeném horami, vzdáleném necelé dvě hodiny autem z Kapského města. V romantickém Leeu Estates strávíte dvě noci a můžete zde ochutnat výborná vína, všechny řízené degustace na jednotlivých místech jsou vedeny specializovanými hostiteli, kteří vás zasvětí do jemných nuancí těchto prémiových ručně vyráběných vín a podělí se s vámi o své znalosti nových ročníků nebo speciálních cuvee. Zde na Vás čeká celodenní soukromá prohlídka Winelands s průvodcem včetně ochutnávek a oběda v Babylonstoren, která je jedna z nejstarších kapských holandských farem na úpatí Simonsbergu ve vinařském údolí Franschhoek. Má krásnou a rozmanitou ovocnou a zeleninovou zahradu, vynikající jídlo a víno a navozuje pocit pohody.. Hotel se nachází přímo v živém centru vesnice Franschhoek a můžete si zde vychutnat poklidné jídlo v zimní zahradě nebo pod širým nebem na terase, zajít si na krásné procházky při východu slunce nebo odpočívat v Leeu Spa by Healing Earth

 • DEN 6 až 8 - Savanna Lodge

  Přijemná rodinná Savanna Lodge se nachází v mezinárodně proslulé privátní rezervaci Sabi Sand v rámci větší rezervace Krugerova národního parku. Mezinárodně uznávaná lodge zejména pro svou gastronomii a pozorování leopadrů nabízí hostům individuální a intimní safari zážitek s příemným stylem ubytování v lodžiích. V Savanně strávíte dvě noci a zažije spoustu úžasných zážitků na ranních a odpoledních safari. Savana, která je poseta nádržemi přitahujícími velká stáda zvěře a která se rozkládá na více než 10 000 hektarech nejkvalitnější buše, nabízí výjimečné příležitosti k pozorování "velké pětky" - lva, levharta, slona, buvola a nosorožce - a také můžete spatřit geparda, divokého psa, hrocha, krokodýla, hojnosti obecné zvěře a více než 400 druhů ptáků. V Savanně je kladen důraz především na zážitek ze safari a možnost pozorovat spoustu vzácných a krásných tvorů ve volné přírodě a při jejich běžných aktivitách. 

 • DEN 8 až 11 - Jock Safari

  Jock Safari Lodge 5* se nachází v jižní části Krugerova národního parku na soutoku řek Mitomeni a Biyamiti. Je to právě jedinečná poloha Jock's v Krugerově národním parku, která ji odlišuje od ostatních, neboť se nachází v srdci původního KNP a divoká zvěř v této oblasti přežila nerušeně a bez vlivu člověka. Je to oblast neporušené krajiny, kde se divoké zvěři vždy dařilo. Luxusní ubytování doplňuje drsný terén a vzdává hold bohaté kultuře a nadčasové eleganci s různými možnostmi, které vyhovují skupinám i jednotlivým cestovatelům. Za vlahých nocí si můžete vychutnat bohaté grilování pod hvězdami u plápolajícího ohně pod širým nebem nebo na mýtině v buši osvětleném svíčkami. Kouzlo safari v savaně vám poskytne neuvěřitelné fotografie a nezapomenutelné vzpomínky - od mlhy pohlcený buš za úsvitu až po žhnoucí slunce zapadající za vzdálenými horami.

 • Poznejte Mosambik

  Jedinečná možnost si prodloužit váš pobyt v Africe a zůstat pět nocí v White Pearls Resortu, který reperezentuje autentickou krásou Mosambiku, klidný modrý oceán s nekonečné pláže. Tento luxusní mozambický plážový resort se nachází v chráněné zátoce na mozambickém pobřeží Lagoon Coast a je umístěn mezi dunami a každá vila je umístěna na dřevěných kůlech. Prozkoumejte krásy Indického oceánu na exkluzivním oceánském safari. Resort nabízí jedinečné potápěčské zážitky na jednom z nejlepších podmořských útesů na světě. Různá potápěčská místa nabízejí něco pro každého, od vzrušujících pozorování žraloků až po množství ryb a živých korálů. Prozkoumejte okolní přírodu na koni nebo se projděte po idylické pláži. Chráněná zátoka je domovem nesčetných mořských živočichů od místních delfínů a migrujících keporkaků až po ohrožené želvy, které se sem každoročně vracejí klást svá vejce na chráněné pobřeží. Zažijete nezapomenutelnou dovolenou se vzpomínkami na celý život.

 • Mapa

  Z Prahy i Vídně jsou k dispozici perfektně navazující lety s Qatar Airways anebo Emirates s jedním přestupem do Kapského města. Zpáteční cesta pak bude z jihoafrického Johannesburgu. 

Zaujal vás zážitek v Jihoafrické republice?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další nezapomenutelné zážitky