Pestrobarevná cesta Jihoafrickou Republikou

Vydejte se s námi po Jihoafrické republice a okuste velkou škálu aktivit, které si můžete užít na své cestě. Zhlédněte jednu z nejpopulárnějších atrakcí, kterou je safari, a poznejte mnoho divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí. Prohlédněte si vyhlášené národní parky a poznejte vřelost afrického kontinentu.

Pestrobarevná cesta Jihoafrickou Republikou

 • 1. - 4. den - Jabulani Safari

  Objevte oázu slonů v jihoafrické buši. Užijte si tři noci v jedinečné lodgi Jabulani, která patří do sítě Relais&Chateaux a naleznete zde kombinaci luxusu s autentickým safari. Lodge vznikla u záchrané stranice slonů. Zažijte nejbližší setkání se zachráněnými slony. 
  Vychutnejte si  jedny z nejlepších Jihoafrických vín, navštivte "Bush spa", zažijte úžasné safari a ponořte se do pozoruhodného putování stáda Jabulani, o které se s vámi podělí tým ošetřovatelů slonů, kteří se slony kráčejí bok po boku již více než dvacet let. Můžete pozorovat slony jak tráví své běžné dny ve volné přírodě a poslouchat příběhy z jejich života od vašich průvodců. Vychutnejte si příležitost pochopit slony na hlubší úrovni a také ocenit význam zachování a ochrany sloního druhu. Čeká vás také spousta dalších zážitků, jako jsou projížďky za zvěří, pěší safari či pozorování ptáků.Jabulani nabízí jedinečný kulinářský zážitek all-inclusive. Vychutnejte si skvělou kuchyni v tom nejlepším prostředí, od pikniků v buši a jednohubek při západu slunce až po hvězdné soukromé večeře nebo setkání v Boma.

  4. den Vás čeká přesun do soukromé přírodní rezervace Timbavati.

 • 4. - 6. den - Tanda Tula Safari Camp

  4. den se ocitnete v moderním kempu Tanda Tula inspirovaném a spoluvlastněném Afričany. Tanda Tula pomáhá chránit 53 000 hektarů území ve světoznámém Velkém Krugerově Národním parku, jedné z nejlepších a nejrozsáhlejších světových rezervací divoké zvěře. Poznejte kulturu Afriky, projížďky a procházky s průvodcem, safari. Pozorujte hvězdy a ukončete tuto úžasnou cestu soukromou vyjížďkou s pozorováním velké pětky - lvů, slonů, buvolů, leopardů a nosorožců. To vše pod vedením nejzkušenějších průvodců a stopařů. V Tanda Tula doporučujeme navštívit i luxusní SPA, které nabídne dokonalý odpočinek po aktivním dnu plném nezapomenutelných zážitků. 

 • Mapa

  Z Prahy i Vídně jsou k dispozici perfektně navazující lety s Qatar Airways anebo Emirates s jedním přestupem do Johannesburgu.

Zaujal vás zážitek v Jihoafrické republice?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaši dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další nezapomenutelné zážitky