Kanuhura Maldives

 • Maledivy
 • od 19 000 Kč / 2 osoby / noc

Resort Kanuhura Maldives aktuálně přechází rebrandingem a bude nově otevřen pod značkou Six Senses. V druhé polovině roku 2023 se tedy můžete těšit na nový Six Senses Kanuhura s citlivými vylepšeními. Jako jeden z The Leading Hotels Of The World nabízí Kanuhura Maldives skutečně jedinečný zážitek z dovolené na Maledivách. Luxus v kombinaci s klidným ostrovním životem si zamilují i nejnáročnější cestovatelé. Relaxaci v bohatých zahradách a na krásných plážích ocení společně s romantickými západy slunce především páry, vřelé zázemí však nechybí ani pro rodiny, které do resortu zamíří za společnými okamžiky a vysněnou dovolenou.

Kanuhura Maldives

 • Gastronomie

  V hlavní restauraci A Mano jsou formou bufetu nabízeny pokrmy z celého světa. Autentické italské speciality doplněné širokým sortimentem výběrových vín jsou hlavní nabídkou v Bottega. U bazénového stylovém baru Cowry si můžete pochutnat na těstovinách a grilovaných mořských plodech. Dále je zde restaurace Veli s širokou nabídkou specialit asijské „fusion“ kuchyně včetně pochoutek z tradiční indické troubky. Restaurace Drift leží na privátním ostrůvku Jehunuhura a vychutnat si zde během dne můžete grilované pochoutky v naprostém soukromí. Kromě Cowry je k dispozici plážový bar Iru, kde si oblíbené nápoje a koktejly vychutnáte nejvíce při západu slunce.

   
 • Aktivity v resortu

  K dispozici je nádherný venkovní bazén a centrum vodních sportů s širokou škálou aktivit. Najdete zde také 2 osvětlené tenisové kurty, klimatizovaný kurt na squash a nechybí ani moderní fitness. Samozřejmostí jsou lekce jógy či vaření, výlety lodí nebo piknik na privátním ostrově, vyzkoušet však také můžete třeba plážovou zumbu, boot camp, kruhový trénink, boxing a kickboxing. Pro regeneraci těla i mysli je k dispozici Kokaa SPA s procedurami pro regeneraci celého těla i mysli.

  Pro děti je připravený okouzlující dětský klub Sun Kids, který denně organizuje sportovní a zábavné aktivity.

 • Ubytování

  Základní kategorií v resortu je bungalov s přímým vstupem na pláž, který je ale prostorný a vhodný i pro rodiny s dětmi. Z dalších kategorií jsou k dispozici plážové a nadvodní vily, které mají možnost i soukromého bazénu. Pro větší rodiny či skupiny přátel jsou variantou i více-ložnicové vily. Pro hosty v každé vile/ bungalovu jsou připravena kola a služby hostitele/ komorníka.

 • Naše osobní zkušenost

  Pokud zatoužíte po dovolené v elegantním a klidném prostředí, můžeme potvrdit, že pro vás bude Kanuhura Maldives skvělou volbou. Resort totiž nábízí jak možnost odpočinku na pláži tak množství aktivit a zážitků. Není neobvyklé, že při šnorchlování zahlédnete želvu nebo při plavbě na lodi delfíny.

  Resort se rozprostírá na pomerně velkém ostrově s krásnými dlouhými plážemi a zahradami, užijete si zde tedy procházku i jízdu na kole. Zalíbila se nám navíc možnost návštěvy sousedního ostrůvku Jehunuhura, kam během dne můžete vyrazit do restaurace Drift. Vily a bungalovy jsou kouzelně zařízené a skutečně prostorné, snadno proto ubytování v základních kategoriích využijí i rodiny s dětmi do 12 let. 

  Gurmáni si zde určitě pochutnají a pochválit můžeme i velmi pestrou snídani. Během pobytu by pak zejména páry neměly vynechat koktejl při západu slunce v plážovém baru Iru.

 • Poloha

  Kanuhura leží 150 km severně od hlavního ostrova Male v atolu Lhaviyani. Cesta z mezinárodního letiště trvá asi 40 minut letu hydroplánem. Pro maximální pohodlí hostů je na letišti k dispozici soukromá a elegantní lounge.

Zaujal vás Kanuhura Maldives?

Kontaktujte nás a my se s potěšením postaráme o vaší dovolenou.

 • Známe z první ruky
 • Individuální přístup
 • Šetříme váš čas
 • Rádi cestujeme
Lucia Vašková
Nezávazná poptávka

Další hotely Maledivy